7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Bitkisel Sampuanlar Seboreik dermatit yapiyor

SaçımınDoktoru Üyesi

Bitkisel Sampuanlar Seboreik dermatit yapiyor

Arkadaşlar uzun sure bitkisel sampuan kullandiktan sonra birakinca seboreik dermatite donusturuyor bunu ben Bioxin forte de yasadim kullanirken iyi ama birakinca Kasinti sivilce kepek pul , forumda 3 4 kişide daha olmus Zigavus Bioxin Vs baska yasayan oldumu acaba

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bioxcin kadar saçma firma yok bulaşmayın onlara, genellikle bitkisel şampuanlar pH dengeli değil, gidip market şampuanı almak en iyisi. Bitkisel şampuan bir avantaj sağlamıyor hiç bir konuda.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bioxcin kadar saçma firma yok bulaşmayın onlara, genellikle bitkisel şampuanlar pH dengeli değil, gidip market şampuanı almak en iyisi. Bitkisel şampuan bir avantaj sağlamıyor hiç bir konuda.
    Market şampuanının neresi iyi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynen hocam Suan sacimda sebo oldugu icin vichyi bırakamıyorum bi ara ketoral nizoral falan iyi geliyordu artik oda kesmiyor mecbur vichy

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar vichyi biraktim Vichy saci cok hacimsizlestirdi yiprattti cali supurgesi gibi oldu millet sacin elektrik carpmis gibi duruyor diyordu fonden sonra .1 hafta oldu bioxcine tekrar dondum sacim kendini hemen toparladi parlamaya basladi hacim dolgunluk geldi isallah seboreik dermatit tekrardan ortaya cikmaz cikarsa kotu olur anlicaginiz bioxcinden memnunum suanlik

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bioxine cok bulasmayin basta toparladi suan daha çok kepek yapti Allahtan beslenme sampuan vs hallettim

Organik sertifikalı şampuan deneyin Logona gibi. O zaman farkı görürsünüz