Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Boldixil Sampuan

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklisin kardesim zaten olay beslenmede onceki konularda tartismistik hintilelerin saclarindada hic dokulme yok
    Supplement kullaniyorum zaten biotin ve ocean daily one yeterli bence

Keratin bakimi ile falan duzeliyor aslindada baya tuzlu

Uçlarından gene aldiricamda gene kirilicak oyuzden bu konuda sampuan onemli keratin bakimi yaptirdim sira hic olmuyordu suan Vichy dercos da anasini aglatiyor sac kalitesinin

Eyup sabrının sampuani deneyim bi

Zeytinyagini icsem aslinda hic olmazda artik midem kaldirmiyor ictigim siralar efsane canli ve dolgundu saclar
    Nasıl saçta hemen canlılık sağlıyor ? Sebumun kalitesinde artış falan mı sağlıyor acaba
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zeytinyagi ictigim siralar sac sakal kas hepsi dolgunlasmis kalitesi artmisti ,seboyuda baya hafiflettmisti ve ozaman multivitamin ve seti kullanmiyordum sadece procapil kullaniyordum hatta dermastamp bile yoktu diyebilirim

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeytinyagi ictigim siralar sac sakal kas hepsi dolgunlasmis kalitesi artmisti ,seboyuda baya hafiflettmisti ve ozaman multivitamin ve seti kullanmiyordum sadece procapil kullaniyordum hatta dermastamp bile yoktu diyebilirim
    Dökülme yoktu sizde hatırladığım kadarıyla, dermastamp nasıl fayda sağladı size ? Nereden temin ettiniz ve kullanma sıklığınız nedir acaba ?
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    N11 den temin ettim oyle fantezi olarak kullaniyorum
    Cok sık degil 2 haftada 1-2 max.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123