4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Minioxilin icine proscar yada dutasterid atilirmi acil yardim

Minioxilin icine proscar yada dutasterid atilirmi acil yardim

Arkadaslar merahaba yaklaşık 1 aydir miracle losyon kullaniyorum dokulmeler azaldi derken sanirim gene cogaldi gibi aksamda minioxilin minioxilin icine dutasterid veya proscar felan atan varmi yada miraclenin yanina nasil bir losyon daha onerirsiniz yardimci olurmusunuz sevinirim 22 yasindayim bayanim

Yeni Üye
    bayanların proscor ilacını kullanması değil tabletlere dokunması bile sakıncalıyken siz saçınızamı sürmeye kalkacaksınız.Lütfen bişey yapmadan körü körüne uygulamayın araştırın biraz.

Proscara hanımların dokunmama sebebi muhtemel gebelikteki muhtemel erkek fetusa olabilecek ürogenital organ gelişimine yine muhtemel negatif etkisidir kadınların kullanımında herhangi bir mahzur yoktur hatta bizden çok daha az etkilenirler, dokunulmaması ibaresi erkek çocuğu hamileliklerinde ki olası tazminat davalarından korunmak için yazılmış abartı bir ifadedir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Peki proscar yada dutasterid den bir loamsyon yapabilirmiyim miraclenin etkisini arttikmak icin daha iyi sonuc almak icin ne kullanabilirim

Bu Konudaki Etiketler