Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Zigavus Forte Ultra Clinical Nasıldır?

Zigavus Forte Ultra Clinical Nasıldır?

Normalde bebek şampuanı alıp bakım için saf kafein losyon kullanmayı düşünüyordum. Fakat kullanan kişilere sormama rağmen kafein losyonu hazılama konusunda yeterli yanıt alamadım. Bu yüzden kafein içerikli şampuan almaya karar verdim. Seba Med, Zigavus, Dermoday ürünleri arasında kaldım. Zigavus Forte Ultra Clinical araştırdım biraz içinde kafein, ginseng, saw palmetto, keratin, biotin gibi şeyler var. İçeriği kaliteli gibi geldi. Bu linkteki ürün
    http://zigavus.com/forte-sampuan/
    Sizce içeriği nasıl? İçinde Paraben yok, fakat SLS maddesinin olup olmadığını bilmiyorum. Seba Med Antihairloss'a göre artı sağlar mı?

piyasada çok şampuan var ya

yani içine ne bulurlarsa karıştırıyorlar mı anlamıyorum ben. uzun seneler önce clear falan kullanırdım, soran sarımsaklı sampuanlar falan kullandım. en sonundada bioxcin genesis yağlı saçlara olanı aldım ben, umarım bunu beğenmemezlik yapmam 2debir şampuan değiştirmekten sıkıldım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Piyasada bu kadar fazla şmp. olması pazarlama taktiği hocam bence hiç iştahnızı kabartmasın bu durum alın bir tanesini kullanın örn.alpecin ya da sebamed antihairloss ve sonra unutun şmp. konusunu daha sonra tedavinize odaklanın şmp.bir tedavi metodu değil çünkü,ben 5-6 aydır bebe şmp kullanıyorum daha önce sebamed kullanıyordum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasada bu kadar fazla şmp. olması pazarlama taktiği hocam bence hiç iştahnızı kabartmasın bu durum alın bir tanesini kullanın örn.alpecin ya da sebamed antihairloss ve sonra unutun şmp. konusunu daha sonra tedavinize odaklanın şmp.bir tedavi metodu değil çünkü,ben 5-6 aydır bebe şmp kullanıyorum daha önce sebamed kullanıyordum.
    hocam bu şampuanı sürüp 1-2 dakika bekletirken saçta, masaj yaparak mı 2 dakikayı geçirelim, yoksa sürelim 2 dakika hiç ellemeyelim mi saçı banyoda?

bide bazı yorumlar vardı forumda, masaj yaparken saçım dökülüyo falan diyenler var onlarıda anlamadım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu şampuanı sürüp 1-2 dakika bekletirken saçta, masaj yaparak mı 2 dakikayı geçirelim, yoksa sürelim 2 dakika hiç ellemeyelim mi saçı banyoda?

bide bazı yorumlar vardı forumda, masaj yaparken saçım dökülüyo falan diyenler var onlarıda anlamadım
    Şmp ın emilimi için masaj yapmaya gerek yok,4-5 dk bekletmek gerekiyor iyi bir emilim için,yok hocam masaj saç dökmez zaten dökülecek olanların sürecini hızlandırır o kadar.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    dun bu sampuan icin 3 lu kutu olan sete siparis verdim deneyip sonuclarini yazacagim ama baya uzun kullanilmasi gerekiyormuş, sampuani daha once kullanan varmi acaba, sozde musteri temsilcisi bana bu sampuanin kokler olmemişse yeni sac dahi cikarabilecegini soyledi, ama aylarca kullanmak gerektigini ve 7-9 ay alisma evresiymiş ee sonra ne olacak dedim, o da saclar alistiktan sonra guclenmeye baslayacak ince telli saclar kalinlasmaya baslayacaktir muhtemelen dedi. pek inandirici bulmadim bu dediklerini ama yine de sampuani denemeye karar verdim bakalim ne olacak..

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TVde bir doktor kafeinin pazarlama stratejisi olduğunu kafein araştırmasının lab ortamında yapıldığı için gerçek hayatta sonuç alınamayafcağını söyledi bence alın bi şampuan kafanıza uygun hiç fayda etmiyor zaten sls olsa da olmasa da farkı yok hepsi sürfaktant sonuçta en iyisi paranızı işe yarayan tedavilere yatırmanız şampuan sadece masajı kolaylaştırdığından fayda sağlar o kadar kısa süreli bir ürün saç köküne inemez millet 10-12 saat losyonla dolaşıp sonuç alamıyor 4-5 dklk şmp. mı kurtaracak saçı ?
    vakit kaybı

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Yarın da cafenin forte cin cin losyon çıkarırlar çünkü ilk losyon çıkarsa şampuan satmıyor akıllı cin cin bunlar nah çıkartır şampuan saç içine Dmso ekleyin ��
    Konu tosun.t tarafından (17.01.2018 Saat 08:51 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Kafein kesin olarak etkilidir günlük uygulama gerektirir şampuan vs beklentiye girmeyin zaten oranlar düşüktür topikal tedaviye uygun çözünmüş saf kafein kullanın %99 oranda kişide çalılacaktır piyasada ki losyonlar oran düşük etkisi zayıftır aylık 3-5 gr saf kullanıkmalıdır piyasada satılan tozlar vs çözünmez ve topikale uygun grade değildir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    yani kokler olmemisse saclar yeniden cikabiliri neye dayanarak soyluyor dht yi baskilaninca ne halt oluyor onu anlamadim

Sayfa 1/2 12 SonSon