Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Zigavus Forte Ultra Clinical Nasıldır?

Alıntı Tuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu şampuanı sürüp 1-2 dakika bekletirken saçta, masaj yaparak mı 2 dakikayı geçirelim, yoksa sürelim 2 dakika hiç ellemeyelim mi saçı banyoda?

bide bazı yorumlar vardı forumda, masaj yaparken saçım dökülüyo falan diyenler var onlarıda anlamadım
    şampuan yerine doğal sabun , hatta bulabilirseniz Şampuan bar olarak geçen içeriğinde faydalı yağ karışımları bulunan sabun kullanın. Ben yaklaşık 8-9 aydır bu şekilde şampuan bar kullanıyorum ekstra bir yağ bakımına gerek kalmadan içindeki yağlarla bakım da yapmış oluyorum. içerisindeki yağları ve yağların oranlarını kendim belirlediğim için gönül rahatlığıyla "şampuan konusu benim için kapanmıştır" diyebiliyorum. Artık deterjandan farksız hale gelmiş içeriğinde hangi kimyasalların olduğunu bilmediğim şampuanlardan uzak duruyorum
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nereden aldiniz bu bar i link varsa atarmisiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampuan yerine doğal sabun , hatta bulabilirseniz Şampuan bar olarak geçen içeriğinde faydalı yağ karışımları bulunan sabun kullanın. Ben yaklaşık 8-9 aydır bu şekilde şampuan bar kullanıyorum ekstra bir yağ bakımına gerek kalmadan içindeki yağlarla bakım da yapmış oluyorum. içerisindeki yağları ve yağların oranlarını kendim belirlediğim için gönül rahatlığıyla "şampuan konusu benim için kapanmıştır" diyebiliyorum. Artık deterjandan farksız hale gelmiş içeriğinde hangi kimyasalların olduğunu bilmediğim şampuanlardan uzak duruyorum
    kostik oranını nasıl ayarlıyorsunuz ? ben çekiniyorum kendim yapmaya

Yeni Üye
    bar'ı sordum şimdi adamin verdigi cevap şu "bu tür kişisel çözümler profesyonellikten uzaktır ve hazırlaması da zordur. İnsanlar üzerinde testi yapılamadığı için güvenli sayılmamaktadır ve bu tür kişisel karışımların çoğu alerjik reaksiyonlara neden olur."

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı poppetx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bar'ı sordum şimdi adamin verdigi cevap şu "bu tür kişisel çözümler profesyonellikten uzaktır ve hazırlaması da zordur. İnsanlar üzerinde testi yapılamadığı için güvenli sayılmamaktadır ve bu tür kişisel karışımların çoğu alerjik reaksiyonlara neden olur."
    kime sordunuz ?

Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereden aldiniz bu bar i link varsa atarmisiniz?
    Kendimiz hazırlıyoruz hocam. Şimdilik aile ve yakın çevremizle butik olarak yapıyoruz. Burada paylaşmak reklama girer. O nedenle siz isterseniz biraz araştırma yapın

Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kostik oranını nasıl ayarlıyorsunuz ? ben çekiniyorum kendim yapmaya
    İşin Kimyası ve matematiği çok önemli. Uzun zaman süren araştırma ve deneme ve tecrübelerden sonra formül optimum düzeye ulaşıyor.

Alıntı poppetx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişisel çözümler? bu bakış açısıyla ibni sina içinde kişisel çözümler yapmış profesyonellikten uzaktır diyebiliriz o zaman Neyse yorum bile yapmıyorum.....
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Yeni Üye
    adını sen koymamış olsanda ibni sina dan örnekler versende evirmeye gerek yok k bakma ama şu anda yapılan şey bildiğin kişis çözüm. Güvenirlik ayrı bişey.

Yeni Üye
    Ben de 3-4 gün önce Zigavus Forte Ultra Clinical'a başladım, içerisine 300ml e 15 damla çam terebentin yağı ve 8 damla badem yağı ekledim. Öncesinde kerastase specifique bain prevention kullanıyordum. Zigavus ve içine eklediklerimden iyi verim alıyorum şu anda. Saç dökülmemde bi azalma da görüyorum özellikle duşta. Tabi 3-4 kullanımla olacak bir şey değil ama bir şeyler iyi gidiyor. Kutu bitince tekrardan yazarım buraya nasıl olduğunu, faydalanmak isteyenler faydalanır.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12