10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yabancılar Saç ekiminde gerçekten çok iyi

Sheitani
    Guest

Yabancılar Saç ekiminde gerçekten çok iyi

Şuna bakar mısınız? Gerçekten mükemmel görünüyor, iyiki dökülmüş bile diyebilirim o derece.

SaçımınDoktoru Üyesi
    O yuzden turkiyeyi seciyolar

SaçımınDoktoru Üyesi
    2200 grafts çok az yahu böyle bir sonuç için

Videoda görülen adamin ki genetik dökülmeyse neden dht onunda saçlarını inceltip minyatürleştirmemis.Saç telleri çok kalın ve sağlıklı.Burada doktordan ziyade ekim yaptiranin etkisi buyuk olmuş.

Sheitani
    Guest
    Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoda görülen adamin ki genetik dökülmeyse neden dht onunda saçlarını inceltip minyatürleştirmemis.Saç telleri çok kalın ve sağlıklı.Burada doktordan ziyade ekim yaptiranin etkisi buyuk olmuş.
    Benimde çok kalın ve sağlıklı. Dökülürken minyatürleşende oluyor, kalın kalın düşende. Dediğin ile Alakası olduğunnu düşünmüyorum, adamlar gerçekten başarılı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Adamın saçı dökülmemiş ki yahu doğru düzgün. Saçları da çok sağlıklı ve canlı. Çok normal böyle bir sonuç olması. Benim saçım 15 yaşımda adamın dökülmüş hali gibiydi şuan 21 yaşında ve nw7'yim. Gelsin bana eksin de görelim nasıl oluyor...

Sheitani
    Guest
    Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca videoyu durdurup bakabilirsiniz başka örnekleride var. Çok başarılı insanlar gerçekten. Bizimkiler ile uzaktan yakından alaka yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynen bizim paragözlerle karsilastirmayin

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam harika çalışmış ekim sonrası ekim alanı ve donörden bile belli.Bunu Türkiye'de yapan 1-2 kişi var ama onlarda çok fahiş fiyatlar koyuyor.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

YouTube'da bu gibi muazzam sonuçlara bakıyorum açıklama kısmında hergün 1mg finasteride ve minoxidil kullanıldı yazıyor onunda çok büyük etkisi var