Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Elsev yerine ne olabilir ?

Yeni Üye

Elsev yerine ne olabilir ?

Elseve piyasada bulunmasi zor halde suan ilacsiz kaldim acil kullan bilecegim yerine

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://m.akakce.com/p/?3566452&ref=356 hocam bu adresten sipariş verebilirsiniz.ben 5 adet sipraiş ettim.artık marketlerde bulunmuyor internet ortamından almak lazım.

etil alkol-gliserin karışımı da olabilir.

Yeni cikan pembe elseve ile hazırlamistim.
    Ama sanirim bu yeni cikan elseve pek tercih edilmiyor.
    Evde içeriğinde eczaneden aldigim likitcilt temizleyici var.
    Icerigi ise şöyle; "ethyl alcohol,deionize water,glycerin,propylene glycol,parfume,2-bromo-2nitropropane-1,3-diol,methylchloroisothiazolinone,methylisothiazoli none"
    Bundan da ilave etmeli miyim yoksa elseve sprey yeterli midir?

Alıntı Seden1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni cikan pembe elseve ile hazırlamistim.
    Ama sanirim bu yeni cikan elseve pek tercih edilmiyor.
    Evde içeriğinde eczaneden aldigim likitcilt temizleyici var.
    Icerigi ise şöyle; "ethyl alcohol,deionize water,glycerin,propylene glycol,parfume,2-bromo-2nitropropane-1,3-diol,methylchloroisothiazolinone,methylisothiazoli none"
    Bundan da ilave etmeli miyim yoksa elseve sprey yeterli midir?
    Etanol oranı düşük bu elseve in bunun yerine %5-10 gliserin eklenmiş herhangi etil alkol yada 80 derece kolonya/baz kolonya tamamen yeterlidir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    etil alkol saca zararı ne yönde ya da olur mu ? glserın ne kadar koycaz veya etıl alkol oranı kac ml olack?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %65 ten fazla olmasın alkol

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar 2 ml bir losyon da 1 ml elseve 0.8 ml etanol 0.2 gliserin olsa.olur mu yani elsevle alkolu karıştıran var mı aranızda böyle

SaçımınDoktoru Üyesi
    İzmir'de oturan varmı içinizde, küçük bir dükkanda elseve varmış, ücretini göndereyim hemen elseve olmadan yapamıyorum losyonu

Cevrenizde Carrefour varsa bir bakin isterseniz arkadaşlar. Ortaklar caddesi Carrefour da 1 tanesinin fisfis basligi olmaksizin 2 tane vardi. Yeni baslayacagim icin 1 tanesini aldim. Tek tük kalmis olabilir.

Sayfa 1/3 123 SonSon