Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Dökülmesini Durdurmak İçin Bilinçaltını Kullanmak

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saç Dökülmesini Durdurmak İçin Bilinçaltını Kullanmak

Youtubeda böyle bir videoya denk geldim 528 Hz ses frekansının dnadaki bozuklukları geçirdiği söyleniyordu zaten, videonun mantığı bizim duyamadığımız frekanslarda bazı mesajlar bulunuyor, kulağımız bunu algılayamadığı için direkt bilinçaltımıza gönderiyor ve vücudumuz o genleri onarıyor imiş
    Yorumlar hep olumlu genellikle
    https://www.youtube.com/watch?v=6PL8wFF9dvo
    Sizce işe yarar mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sanmıyorum ama denenirse bir şey kaybetmeyiz

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    528 hz ses frekansını incelemedim ama bilinçaltına telkin yöntemiyle tedavi var hocam, hatta paylaştığım bir video vardı çinli tıp dr ları eski çin tıbbını kullanarak rahim kanserine çare bulamayn avrupalı bir kadının rahim tümörünü 3 dk da yok ediyorlardı görüntüler eşliğinde.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu tarz şeyler de arka planda bizim duyamayacağımız sözcükler fısıldanır. Biz duyamayız ama bilinç altı algılar. Bu tarz telkinler doğru mu değil mi bilmem ama bunun mantığı bu.

Bu sebeple bu videonun -mantıken- işe yaraması için öncelikle türkçe olması gerek.

Arka planda söylenen İngilizce kelimelerin bilinç altında bir karşılığı yok. En azından biz ingilizce bilmeyenler için.

Videonun altına açıklamalar yazmış, ingilizce bilmesenizde çalışıyor bilinçaltı anlıyor yazıyor. Çok enteresan geldi sesler başta ürkütücü geliyor biraz..

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilinçaltımıza verilen telkinlere nasıl güvenebiliriz? çok farklı bir mecra bu arkadaşlar. zihninize geri dönüşü olmayan hasarlar verebilirsiniz. temkinli olmakta fayda var.

Alıntı ultaran38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilinçaltımıza verilen telkinlere nasıl güvenebiliriz? çok farklı bir mecra bu arkadaşlar. zihninize geri dönüşü olmayan hasarlar verebilirsiniz. temkinli olmakta fayda var.
    Hocam yorumları inceledim bayağı olumsuz bir şey görmedim yine de 1-2 kötü mesaj koysa direkt bilinçaltımıza gidiyor tehlikeli olabilir ama işe yarar mı dersiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yorumları inceledim bayağı olumsuz bir şey görmedim yine de 1-2 kötü mesaj koysa direkt bilinçaltımıza gidiyor tehlikeli olabilir ama işe yarar mı dersiniz ?
    işe yarar mı bilmiyorum. kendine güvenip Denemek isteyen arkadaşlar iyice araştırmak kaydıyla deneyip tecrübe edebilir. sonuç almak için 21 gün ila 3 ay gibi bir süreden bahsediyor videoya koyan şahıs.

Bir adam saçının tamamen çıktığını söylemiş fotoğraf linki atmış ama link kırık, herkes cevap olarak ne kadar kullandın gibi şeyler yazmış galiba gerçekten işe yarıyor

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Dinlerken başımın sağ ön tarafı ağrıdı. O kadarını söyleyebilirim ne işe yarar bilemem...

Sayfa 1/3 123 SonSon