10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: miracle losyonun uzun vadedeki yan etkileri ne olabilir ?

SaçımınDoktoru Üyesi

miracle losyonun uzun vadedeki yan etkileri ne olabilir ?

4-5 sene diyelim sürekli kullandık miracle losyonu , ilerde cinsel yönden problemler yaşatabilir mi ? bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    önemli arkadaşlar

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle los dan yanetki görecek olursa bünyeniz bunu farkedersiniz zaten yani sinsi bir hastalık gibi ilerleyip, ve zararı ilerleyen yıllarda ortaya çıkan geri dönülmez zarar verecek bir etken değil ki bu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dalgınlık.
    (argo tabir ile mala bağlama.) ayrıca 4-5 yıl değil , 1. yılın sonunda farkediliyor.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle los dan yanetki görecek olursa bünyeniz bunu farkedersiniz zaten yani sinsi bir hastalık gibi ilerleyip, ve zararı ilerleyen yıllarda ortaya çıkan geri dönülmez zarar verecek bir etken değil ki bu.
    spermlere zarar verip vermediğini bilemeyiz mesela hocam yine aynı zamanda düzenli cinsel hayatı olmayan biriside cinsellik yönünden etki görüp görmediği bilemeyebilir bunun gibi mesela , doktora sorduğumda cilde sürülen losyonun derinin emdiği ve sisteme karışıp hormonları etkileyebileceğini söylemişti

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spermlere zarar verip vermediğini bilemeyiz mesela hocam yine aynı zamanda düzenli cinsel hayatı olmayan biriside cinsellik yönünden etki görüp görmediği bilemeyebilir bunun gibi mesela , doktora sorduğumda cilde sürülen losyonun derinin emdiği ve sisteme karışıp hormonları etkileyebileceğini söylemişti
    Bu durumda belli bir süre kullandıktan sonra sipermiegrom testi yaptırmak kafanızdaki kuşkulara cevap olabilir hocam site için de belli oranda erferans olur.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    daha önce forumda o testten yaptıran olmadı mı hiç hocam miracle losyonu kullandıktan sonra ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer çok dikkat ederek kullanmak istiyorsan başlamadan önce sperm testi yap ardından 3-6 ay aralıklarla tekrar yap. Atla deve değil sonuçta ters bişey olursa bırakırsın bünye sonuçta değişken kim ne derse desin bu sonuç bağlayıcı olmaz açıkçası

Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce forumda o testten yaptıran olmadı mı hiç hocam miracle losyonu kullandıktan sonra ?
    yaklaşık 6 kullandım ve bırakıtıktan 4 ay sonra test yaptırdım sonuç mükemmeldi. Ve düzenli saati saatine kullandım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bleu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 6 kullandım ve bırakıtıktan 4 ay sonra test yaptırdım sonuç mükemmeldi. Ve düzenli saati saatine kullandım
    hiçbir yan etkide görmediniz yani hocam değil mi ?