4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: RU 3 yıl öncesi- sonrası.

Yeni Üye

RU 3 yıl öncesi- sonrası.

https://www.youtube.com/watch?v=utaUvUFvWb8&t=108s

Ru ile ilgili böyle bir video buldum. Galiba 3 yıl öncesi ve ru kullanımı ile 3 yıl sonrası var. İngilizcem olmadığı için anlayamadım. İngilizcesi olan arkadaşlar izleyip bize kısa bir özet geçebilir mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Genel olarak; 2016 yılından beri RU ve konazol kullanıyormuş. Oldukça faydasını görmüş. Avrupa'ya Türkiye'ye geldim diyor bu sırada RU temin edememiş ve sadece konazol ile saçlarını korumaya çalışmış ama bir ayda oldukça saç kaybettim diyor.

20 Temmuz-28 Ekim arası gelişme şu şekilde oldu diyor o büyük dökülmeden sonra;

Finas-Minoxda bazı kişilerde çok iyi çalışıyor olabilir diyor bende RU çok iyi çalıştı diyor. Ru ile saçlarımı koruyabiliyorum diyor özetle. Ailesinde genetik dökülme varmış ama farklı bir arkadaş anabolik steroidler kullanıyormuş vücut geliştirme için ona rağmen bu saçı koruduğu için oldukça şanslı.

Bu RU denen etkeni nereden temin edebiliriz miracle ye mesaj mı atmak gerekiyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocamla beraber alıyoruz çok oldu biz bunu kullanmaya başlayalı bunu beğenmeyip hatta setipiprant kafein pge2 filan kullanıyoruz biraz kurcalayın forumu foruma giren bi panikle hemen konu açıyor