Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Meloxcini duyan bilen kullanan var mı?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üç harfliler desek
    Tosun paşam sen de olmasan forumun şenleneceği yok
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

https://www.hairlosscure2020.com/so-...ong-lost-hair/ Şöyle bir şeye denk gelmiştim. Adamın kafası yanıyor iyileşme sürecinde yıllardır saç olmayan yerden saç çıkıyor.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    kafa yanmasıyla aga yı nasıl betimlediniz ilginç o notlarda proge hücre yokluğu ve 5 10 yıl der teı vaka sipiro kullanan yaşlı adam oda çalışma kayıp efsane olasılığı yüksek gerekde yok kopyalama ve tsuji iyi gönürünüyor
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Cotsarelis’in açıklamalarına baktım saç köklerinin ölmediğini sadece çok küçüldüklerini söylemiş makalelerini tam inceleyemedim. Genel olarak insan vücudunun iyileşme potansiyelinin her yaşta çok yüksek olduğunu düşünüyorum. O yüzden bu linki paylaştım. Tek bir losyon ile yedi yıl öncesine dönüyorsak umarım 7 yıldan çok daha öncesine dönüş en kısa sürede mümkün olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam peki bu işin cozumunu ne zaman kim hangi firma bulur görüşünüz nedir.?

Yeni Üye
    Bende saç köklerinin öldüğünü düşünmüyorum çünkü bu linkteki gibi bir çok transeksüel örnegi var yabancı sitelerde link:https://imgur.com/a/FOL39 (vpn'siz acılmıyor)
    kullandıkları ilaçlar cok ağır horman ilaçları ama sonuçta kökler öldügünü düşündüğümüz varsayımla bu saçlarında çıkmaması lazım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende saç köklerinin öldüğünü düşünmüyorum çünkü bu linkteki gibi bir çok transeksüel örnegi var yabancı sitelerde link:https://imgur.com/a/FOL39 (vpn'siz acılmıyor)
    kullandıkları ilaçlar cok ağır horman ilaçları ama sonuçta kökler öldügünü düşündüğümüz varsayımla bu saçlarında çıkmaması lazım.
    Aynen bi video izlemistim cocuk kel basbaya trans olmus kadin saci cikiyodu youtube da bi videoydu adini hatirlasam paylascaktin

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    beni ne düşündüğünüz değil ortaya koyacağınız veriler ilgilendirir bunlar klasik boş laftan başka b ir şey değil trasexüel olup hala kel gezen dolu o kadında erken evre trans ve unutmayın nw ölçekleri değişkendir gözlediğiniz şeyi iyi analiz edin 7 yıldan sonra kafası saç dolan tek denek yok dünya üzerin de varsa gösterin yoksa millette boş umut dağıtmayın şu an yok kafanızdakine sahip çıkmaya bakın
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni ne düşündüğünüz değil ortaya koyacağınız veriler ilgilendirir bunlar klasik boş laftan başka b ir şey değil trasexüel olup hala kel gezen dolu o kadında erken evre trans ve unutmayın nw ölçekleri değişkendir gözlediğiniz şeyi iyi analiz edin 7 yıldan sonra kafası saç dolan tek denek yok dünya üzerin de varsa gösterin yoksa millette boş umut dağıtmayın şu an yok kafanızdakine sahip çıkmaya bakın
    Buna katılıyorum kısa-orta vadede güzel başarılar elde ediyoruz. Ünlü bir video vardı finanstreid desteği ile kafada sağlam saç çıkaran bir genç. 5 yıl sonra attığı videoda tamamen keldi. Şu anki şartlarda 7-10 sene olanı korursak bu bizim için başarıdır. En azından kesin tedaviler çıkana kadar korumalıyız.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna katılıyorum kısa-orta vadede güzel başarılar elde ediyoruz. Ünlü bir video vardı finanstreid desteği ile kafada sağlam saç çıkaran bir genç. 5 yıl sonra attığı videoda tamamen keldi. Şu anki şartlarda 7-10 sene olanı korursak bu bizim için başarıdır. En azından kesin tedaviler çıkana kadar korumalıyız.
    Sen olayı yanlış anlamışsın 7 yıl dökülme geçmişi olandan bahsediyor 7 yıl korumak değil. Ayrıca ben ona da katılmıyorum 50 yaşında adamda saç çıkıyorsa kökler içerde uykudadır sadece uyarılmasını bekliyor olabilir.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon