Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: 2.5 yıl sonra tekrar sizlerleyim.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıldır forumu rakip ediyorum hemen hemen tüm konuları okudum 1 tane bile setiyle saç çıkaran görmedim herkes iyi geldiğini söylüyor ancak saç çıkardığına dair bir kanıt yok bence çok iddialı olmuş.
    Valla bunun nedeni etkenin işe yaramaması değil de sitenin ilk kurulduğu 2014 yılındaki uygulama bazındaki heyecanın olmayışı, o dönemde bir tedaviye -ki sadece min-dut ve miracle losyon vardı- başlayan şahıs hiç soluksuz 6-8-12 ay kullanır ondan sonra olumlu dönüşler yapardı şimdi ise benim gördüğüm soru çok ama paylaşımcılık yok bilmiyorum diğer arkadaşlar katılır mı bu düşünceme.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

sackır12
    Guest
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen tedaviye bir yerinden başla artık ya hu
    hacım kafam karıştı baya sitedeki tüm paylaşımları okudum. dikkat ettiğim şey bu tedavilerin tamamının geçici etkili olduğu. eğer 3 yıl sonra şimdiki halimden daha kötü olacaksam ne diye o kadar zaman ve para harcayayım ki 3 yıl sonra saç ektiririm daha mantıklı bence. Sitede saçlarını 2014 ten 2017 ye kadar devamlı olarak koruyan kimse var mı ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sackır12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacım kafam karıştı baya sitedeki tüm paylaşımları okudum. dikkat ettiğim şey bu tedavilerin tamamının geçici etkili olduğu. eğer 3 yıl sonra şimdiki halimden daha kötü olacaksam ne diye o kadar zaman ve para harcayayım ki 3 yıl sonra saç ektiririm daha mantıklı bence. Sitede saçlarını 2014 ten 2017 ye kadar devamlı olarak koruyan kimse var mı ?
    Ben kendimi bilirim dolayısıyla ben korudum mesela ve ayrıca burası uygulama-tecrübe-geri dönüşler üzerine kurulu bir platform,kimden hangi etken için nasıl bir garanti bekliyorsunuz burda etkenlerle ilgili deneyimi olanlar tamamen gönüllülük esasına göre yardımcı olmaya çalşıyor yeni üyelere.Mesela cellagance miracle nin kendi ürettiği ve isteyen üyelere ücreti mukabilinde gönderdiği bir losyon bu losyonla ilgili bir beklentiniz olabilir o yüzden miracle de sürekli güncelleme fotolarını paylaşıyor,ama bunun dışındaki etken maddeler için ben kullanırım ama ömür boyu işe yarayacağına dair garanti isterim demek doğru değil bu durumda herkse kendi imkanlarıyla getirtsin denir bunları y dışından, mümkün mü? en azından benim için cevap hayır.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi bilirim dolayısıyla ben korudum mesela ve ayrıca burası uygulama-tecrübe-geri dönüşler üzerine kurulu bir platform,kimden hangi etken için nasıl bir garanti bekliyorsunuz burda etkenlerle ilgili deneyimi olanlar tamamen gönüllülük esasına göre yardımcı olmaya çalşıyor yeni üyelere.Mesela cellagance miracle nin kendi ürettiği ve isteyen üyelere ücreti mukabilinde gönderdiği bir losyon bu losyonla ilgili bir beklentiniz olabilir o yüzden miracle de sürekli güncelleme fotolarını paylaşıyor,ama bunun dışındaki etken maddeler için ben kullanırım ama ömür boyu işe yarayacağına dair garanti isterim demek doğru değil bu durumda herkse kendi imkanlarıyla getirtsin denir bunları y dışından, mümkün mü? en azından benim için cevap hayır.
    Katılıyorum hocam

Alıntı sackır12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sen kullan emin ol öyle olmayacaksın. Kullanmazsan 3 yıl sonra tahmin ettiğindende kötü olacaksın emin ol.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123