8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: kafeinli şampuan önerisi

Yeni Üye

kafeinli şampuan önerisi

kafein içeren bir şampuan almak istiyorum ama hangisini alcağıma karar veremedim sebamed antihairloss mu alpecin mi dermoday mı?yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı şekilde ben de dermoday ve sebamed arasında kaldım schwarzkopf bc serisinin hacim şampuanını kullanıyorum bu arada tavsiye ederim herkese çok iyi dolgunluk katıyor saça

Kaynağınızı şampuanlardan ziyade tedavilere ayırın kafein oranları ne yazık ki gereken düzeylerde değil bu şampuanlarda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hocam kafesinı bizler nasıl kullanabiliriz, nereden bulup nasıl uygulamamız gerekli. Bilgilendirme yapar mısınız?

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynağınızı şampuanlardan ziyade tedavilere ayırın kafein oranları ne yazık ki gereken düzeylerde değil bu şampuanlarda.
    sizin bu getirdiğiniz kafeini şampuanın içine bir miktar atsak nolur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bildiğim en tanıdık marka alpecin caffeine şampuan bi araştır derim

Alpecin Türkiye'de değerinin çok üstünde satılıyor. Bence almaya değmez.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle hocam haklı.Direk tedavinize %3-%5-%7 kafein ekleyin hem daha ekonomik hem daha etkili
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men