Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314
147 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

Hybrid View

Yeni Üye
    Merhabalar ben soğan sarımsak elma sirkesi ve zeytinyağı mix ve sebamed anti hair loss ile seyrelen saçlarıma tedavi yapmayı düşünüyorum daha doğrusu etkili yöntem ve tedavileri araştırıyorum en azından bu konufa mesafe alana kadar.. imzanızdaki 1.mixi nasıl hazırlayabilirim ve nasıl uygulama mı önerirsiniz

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazaklı cemil sen nekadardır tedavi goruyosun? yani miracle tedavin degil ondan once gecmiste finanstreid kullandmı yada minox yada baska bisey ?
    Daha öncesine ait düzenli bir tedavim hiç olmadı,düzensiz ve belli aralıklarla tedavi denemelerim oldu ama hiç minox ya da finas tarzı bir tedavi uygulamadım,ilk düzenli tedavim bu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha öncesine ait düzenli bir tedavim hiç olmadı,düzensiz ve belli aralıklarla tedavi denemelerim oldu ama hiç minox ya da finas tarzı bir tedavi uygulamadım,ilk düzenli tedavim bu.
    Bak burada ne kadar belli oluyor sonuçların. Umuyorum ki ilerleyen zamanlarda önlerde de iyi sonuçlar alacaksın.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314