Sayfa 1/7 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hedef: Ömür boyu saçları korumak

SaçımınDoktoru Üyesi

Hedef: Ömür boyu saçları korumak

Arkadaşlar merhaba, Cellegance losyon ve ru kullanıyorum sabah cell-akşam ru şeklinde kullanıyorum. Saç dökülmesi üzerine en iyi tedavi olduğnu düşünüyorum hedefim zayıf tüyleşmeye başlayan saçlarım uzadığında tedavimin dozunu azaltıp saçlarımı ömür boyu yan etkileri minimum hissedecek şekilde korumak. Herkesin amacı bu olsa gerek Saçlarımın durumunu daha önceden atmıştım yeni fotoğraflar ekliyeyim, sorunum saç dökülmem yavaş seyrediyor saçlarımdaki minyatürleşmeleri fark edince başladım tedaviye yaklaşık 8 ay önce hiçbir sorunumda yokdu bunu belirteyim.
    Konu interlove tarafından (18.03.2016 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar cellegance losyon hakkında öncelikle birkaç şey yazmak istiyorum, Cell losyonun Dünyadaki en güçlü saç ilacı olduğunu düşünüyorum ama en önemlisi bunun kesinlikle çözüm olduğunu düşünüyorum 5 gündür kullanıyorum Ayda 1 gr Ru ile birlikte günde tek doz celli. Solgarın biotinide kullanıyorum ancak saçlarımda 5 günde inanılmaz bir kalınlaşma farkettim hatta şu anda saçlarımı neredeyse istediğim noktaya getirdim diyebilirim. Cellegance losyondan önce kayda değer hiçbir tedavide uygulamadım(folixiri tedaviden saymazsak) forumda birçok tedavi mevcut ama cell losyonu hepsinden farklı bir yerde olduğunu düşünüyorum ve tedaviden öte kesin çözüm gözüyle bakıyorum.

cell losyonun artılarına gelirsek:
    * Saçlarda hemen kurumuyor aksine saçlardaki nemlilik uzun süre devam ediyor.
    * saç tellerinin kesinlikle dostu, tellerime yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.
    * Kesinlikle hiçbir yan etki hissetmiyorum.
    * Saç dökülmesi için en büyük umudumuz eğer kullananlarda da gerileme olmazsa kesin çözüm diyebileceğimiz losyon
    * cell losyonun daha birçok artısı var ancak hiçbir eksisi olduğunu düşünmüyorum insana verdiği moral ve motivasyon en güzel artılarından biri kesinlikle.

Sonuç olarak cellegance losyonun ilk kullananlarda biraz düzensiz ve bırakanlar oldu. miracle abi şunu şöylemişdi tedavi uygulayanlarda mevcut tedaviyi kesip cell başlatmam çok doğru olmadı işte şimdi hiçbir tedavi uygulamayan birinde cellin muhteşem etkisi görüyoruz ben miracle abiye çok teşekkür ediyorum ve herkesin içinin rahat olmasını diliyorum ve son olarak cellegance losyon inşAllah piyasa çıkar ve herkes bu dertten kurtulur inşAllah..
    Konu interlove tarafından (18.03.2016 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok haklısın cell çok guzel bir losyon bende faydasını göruyorum miracleye minnettarım

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cellegance losyon hakkında öncelikle birkaç şey yazmak istiyorum, Cell losyonun Dünyadaki en güçlü saç ilacı olduğunu düşünüyorum ama en önemlisi bunun kesinlikle çözüm olduğunu düşünüyorum 5 gündür kullanıyorum Ayda 1 gr Ru ile birlikte günde tek doz celli. Solgarın biotinide kullanıyorum ancak saçlarımda 5 günde inanılmaz bir kalınlaşma farkettim hatta şu anda saçlarımı neredeyse istediğim noktaya getirdim diyebilirim. Cellegance losyondan önce kayda değer hiçbir tedavide uygulamadım(folixiri tedaviden saymazsak) forumda birçok tedavi mevcut ama cell losyonu hepsinden farklı bir yerde olduğunu düşünüyorum ve tedaviden öte kesin çözüm gözüyle bakıyorum.

cell losyonun artılarına gelirsek:
    * Saçlarda hemen kurumuyor aksine saçlardaki nemlilik uzun süre devam ediyor.
    * saç tellerinin kesinlikle dostu, tellerime yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.
    * Kesinlikle hiçbir yan etki hissetmiyorum.
    * Saç dökülmesi için en büyük umudumuz eğer kullananlarda da gerileme olmazsa kesin çözüm diyebileceğimiz losyon
    * cell losyonun daha birçok artısı var ancak hiçbir eksisi olduğunu düşünmüyorum insana verdiği moral ve motivasyon en güzel artılarından biri kesinlikle.

Sonuç olarak cellegance losyonun ilk kullananlarda biraz düzensiz ve bırakanlar oldu. miracle abi şunu şöylemişdi tedavi uygulayanlarda mevcut tedaviyi kesip cell başlatmam çok doğru olmadı işte şimdi hiçbir tedavi uygulamayan birinde cellin muhteşem etkisi görüyoruz ben miracle abiye çok teşekkür ediyorum ve herkesin içinin rahat olmasını diliyorum ve son olarak cellegance losyon inşAllah piyasa çıkar ve herkes bu dertten kurtulur inşAllah..
    merhaba bende ru ya yeni basladım cell ile birlikte kullanacagım ama cell benim sac dökülmemi azaltsada istedigim kıvama getiremedi acaba ru ile birlikte daha fazla etki alabilirmiyim ? sizde nasıl etksi oldu ru nun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı meralwent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende ru ya yeni basladım cell ile birlikte kullanacagım ama cell benim sac dökülmemi azaltsada istedigim kıvama getiremedi acaba ru ile birlikte daha fazla etki alabilirmiyim ? sizde nasıl etksi oldu ru nun
    Ru yu nerden kaça aldınız acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen bu ru yu nerden alıyosunuz ??

SaçımınDoktoru Üyesi
    Öncelikle Cellegance losyonu ne kadar kullandınız ve istediğiniz kıvamdan kastınız ne resimlerinizi atarsanız iyi olur birde çünkü sorulacak soru çok. Cellegance losyonun tek başına etkisi ortada yanına Ru koyduğunuzda bu iş bitmiştir ancak elinizdeki losyonun gücünü ve önemini unutmayın

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru yu nerden kaça aldınız acaba?
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bu ru yu nerden alıyosunuz ??
    miracle hocama ulasın lutfen biraz pahalı. hocam size bilgi versin daha iyi olur

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Cellegance losyonu ne kadar kullandınız ve istediğiniz kıvamdan kastınız ne resimlerinizi atarsanız iyi olur birde çünkü sorulacak soru çok. Cellegance losyonun tek başına etkisi ortada yanına Ru koyduğunuzda bu iş bitmiştir ancak elinizdeki losyonun gücünü ve önemini unutmayın
    bir bucuk ay civarı kullanıyorum ama günde bir kez kullanıyorum miracle los ile cok mu erken acaba bunları konusmak icin bilmiyorum ama dökülmede azalma tabiki oldu ama dustan sonra hala cok döküldügünden tedavimi degistirmeye karar verdim miracle yerine ru kullanacagım bi süre cell ile devam edecegim ayrıca. ru nun en büyük etkisi neoldu hocam dökülmeye mi etkisi var yoksa sac olusumunu mu destekliyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı meralwent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir bucuk ay civarı kullanıyorum ama günde bir kez kullanıyorum miracle los ile cok mu erken acaba bunları konusmak icin bilmiyorum ama dökülmede azalma tabiki oldu ama dustan sonra hala cok döküldügünden tedavimi degistirmeye karar verdim miracle yerine ru kullanacagım bi süre cell ile devam edecegim ayrıca. ru nun en büyük etkisi neoldu hocam dökülmeye mi etkisi var yoksa sac olusumunu mu destekliyor?
    Kardeşim bir ayda normal bir saç 1-1,5 santim uzar kusura bakma ama bir ayda saç bekleme çok erken daha dökülmeler duştan sonra artar bu çok normal duştan sonra hemen saçlarına yüklenme. Yapman gereken dökülmelerini takip etmen değil saçını takip etmen ilk etapda kalınlaşma varmı bunu gözlemliyebilirsin mesela tüylenmeleri gözlemliyebilirsin.Saç dökülmenin azalması da ilk etapdaki gelişmelerden. tedavine devam et ama Ru da kullansan miraclede kullansan Cell senin için veli nimet bunu unutma. forumu dolan bütün başarı hikayelerine bak 1 ayda sonuç alan açıklıklarını kapatan yokdur.
    Konu interlove tarafından (18.03.2016 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/7 123 ... SonSon