Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon
167 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Zix Saç Dökülmesinde Yeni Potansiyel Tedavi ?

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.regrowth.com/hair-loss-fo...per-zix-ii-73/ galiba buldum 8. yorumda felan sanırım yorumda dökülmemi hemen kesiyor bırakınca geri dökülüyor diyen olmus, dökülmede etkili oldugunu fakat saç çıkarmadıgını söyleyen olmus, saç dökülmesini durdurmus fakat incelme yaptı diyen olmus birkaç ay sonra imiş ben bunun çinkonun artmasıyla ilişkilendirdim muck felan bir ürün var onun özel yapım oldugunu sanıyorum ama tam formülasyon yakın gibi açılımını bilmediğim bazı kimyasallar var onlarla ilgili açıklama yapabilirseniz makbule geçer o kadarını anlamıyorum
    hair muck taşıyıcı bir yag lipit çorbası takilmayin zaten adinada saç çamuru demişler onemli olab diger etkenler b6 ve çinko

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hair muck taşıyıcı bir yag lipit çorbası takilmayin zaten adinada saç çamuru demişler onemli olab diger etkenler b6 ve çinko
    "1/2 ounce of ethyl alcohol, 3 B6 p5p pills, 1 220mg Zinc Sulfate pill, 10 ml’s of hairmuck (same thing as minomuck), a few drops of polysorbate 80, and then -and this is the only thing different- I add about 6-7 ml’s of DMI (about 5%). Then I just fill distilled water up to the 4oz. line in my bottle."
    DMI nedir?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşımız denerse harika bir kaynak ve ilk literatür olur. Yanetki sıfıra yakın olmakla birlikte finas ve diğer hormon etkenlerine karşı harika bir alternatif olabilir. Buna birde pgd2 inhibitor konur ve güzelde olur.
    Bence bu araştırmalarımızın tek sıkıntısı bu, biri çıkıp gözünü karartıp denemeli.Tıpkı senin ya da benim gibi, şansımıza maddelerde herhangi bir etki yitirme gibi olaylar olmadı, hatta bende tam tersi etki yarattı.

Ama kim çıkıp kullanabilecek bu gibi işe yarayıp, yaramadığı muallakta olan şeyleri.

İhtiyaç icatların babasıdır diye bir söz vardı ya da bunun gibi bir şey, ihtiyacımız vardı, gözümüzü karartık ve kullandık ama şu an 2 tane işe yaradığı çok açık ve hala kullanılan 2 tane losyon olduğu sürece bunun gibi şeyleri kullanıp cesaret etme işi çok çok çok zor.

Moderatör
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu araştırmalarımızın tek sıkıntısı bu, biri çıkıp gözünü karartıp denemeli.Tıpkı senin ya da benim gibi, şansımıza maddelerde herhangi bir etki yitirme gibi olaylar olmadı, hatta bende tam tersi etki yarattı.

Ama kim çıkıp kullanabilecek bu gibi işe yarayıp, yaramadığı muallakta olan şeyleri.

İhtiyaç icatların babasıdır diye bir söz vardı ya da bunun gibi bir şey, ihtiyacımız vardı, gözümüzü karartık ve kullandık ama şu an 2 tane işe yaradığı çok açık ve hala kullanılan 2 tane losyon olduğu sürece bunun gibi şeyleri kullanıp cesaret etme işi çok çok çok zor.
    aslında ben düşünüyordum fakat şu sıra birçok tedaviye birden giriştim bi çizgiye gelirsem deneyenilirim belki

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

çok doğru gerçekten en büyük sorun denemedeki isteksizlik saniyoruzki heyecan verici birsey okudukmu yazinin devamina 2 basarili resim eklenecek ama oyle olmuyor bekliyoruz vekliyoruz gelen yok çünkü o resimleri koyacaklarin ta kendileriyiz oysa...

filozof
    Guest
    bu ucu folixirde var arkadaslar hatta daha fazlasi gel gor ki bn kullandim ise yaramadi

en garanti yontem reseptoru kapatmak yani miracle losyona devam.

filozof
    Guest
    Arkadaslar uçu folixirde var ancak belki oran yetersiz oldugu icin ise yaramiyor eczanede cinko sulfatin damla formu var adi zinko bununla benexol karistirilabilir geriye azeleik asit kaliyor toz formu bulunamazsa azalderm krem kullanilabilir birde tasiyici olarak etil alkol ve eritmek icin ppg eklenir zinko 15 liraydi.

Moderatör
    zigavus çinkolu şampuan var bende 3-5 benexol attım içine ezip ama hoş görünmüyor açıkçası erimiş köpüklü kimyasal kokulu çilekli dondurma gibi oldu

Moderatör
    benexol katılmış şampuanı kullandım bakalım ne olacak bir süre nizoral kullanmayacagım

Moderatör
    polisorbat 80 siparişi verdim ebayden gelince hazırlayacagım hayırlısıyla

Sayfa 2/17 İlkİlk 123412 ... SonSon