Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617
167 sonuçtan 161 ile 167 arası

Konu: Zix Saç Dökülmesinde Yeni Potansiyel Tedavi ?

Yani %70 etil alkolü türkiyede kolay kolay bulamazsın eczanelerde reçetesiz vermiyor bazıları kolonyada bazıları dezenfektanlarda çözdürüyor.

aslında zix kullananlar yada kullanacaklar için bir grup olarak yurt dışından etken temin etmek mantıklı olabilir.
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet, malzemeler yanlış ama olduğu kadar diyoruz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Zix losyon da minoxıl gibi ilk etapta zayıf saçları döküyor mu?Yoksa ilk kullanımından itibaren kalite artışına başlıyor mu?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, denemek isteyenler için

ocean p5p spreyden 15 fıs (60 mlye), medicagodan çok daha uygun ve gerekli dozaja erişebiliyoruz. tatlandırıcı yapış yapış değilse bunu deneyebilirsiniz.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Peki kami, şu an kullandığın çinko heptahidrat içerikli mi yoksa monohidrat içerikli mi? İkisini karşılaştırma fırsatın oldu mu?

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Hocam günde kaç ml kullanıyorsunuz ve hangi vakitler kullanıyorsunuz? Sizin tarifi yaptım 12 saatte bir 5ml olarak kullanıyorum
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, denemek isteyenler için

ocean p5p spreyden 15 fıs (60 mlye), medicagodan çok daha uygun ve gerekli dozaja erişebiliyoruz. tatlandırıcı yapış yapış değilse bunu deneyebilirsiniz.
    Merhaba kullandığınız çinko monohidrat formumu heptahidrat formumu acaba

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617