Merhaba arkadaşlar üye olmak için çok çaba sarf ettim sonunda üye oldum. Saçımdaki probleme gelecek olursak

Benim yüzümde zona çıkıyordu ve son olarak 1 2 sene önce çıktı zona çıktığınde dus alamıyordum oradaki yara nemlenmesin çabuk geçsin diye o son çıkışında 10 gun kadar duş almadım sonra ne olduysa oldu kafamın bazi yerlerinde kaşıntı ve sıcaklık artışı olmaya başladı.
Saç derimde kaşıntı ve ağrı var kaşıntı arttıkça o bölgedeki ısıda artıyor parmakla kontrol ediyorum fakat bu kaşıntı ve ağrı sadece tepe bölgesinde ara ara başka yerlere de kayıyor fakat genel olarak bu saç döneri diyorlar tepedeki orası ağrıyor. Tırnakla orayı kazıdığımda tırnak içinde beyaz bir tortu birikiyor. Bazen bu ağrı kaşıntı duruyor. Dermatologa gittim seboreik dedi fakat ne kabuklanma ne kızarıklık var sadece tortu ağrı mı kaşıntı mı çözemediğim bir şey var o bölge seyreliyor fakat ağrı kaştıntı hafiflediğinde tekrar doluyor gibi oluyor. Genetik olarak babam kel fakat ne amcalarda ne dayılarda kel yok. Saçım dökülüyor. Şimdi bilen arkadaşlara soruyorum ben ne yapayım? Kaç sampuan kullandım geçmedi neler yapsam olmuyor. Aloe vera sürünce anlik rahatliyorum ama sonra tekrar aziyor. Isırgan otu kullanıyorum düzenli yine de geçmiyor. Tepe bölgesine bastırdığım da ağrı oluyor. Herhangi bir kızarıklık yok fakat ağrı oluyor. Umarım anlatabilmişmdir. 3 günde duş alıyorum yağ dengesi bozulmuşsa düzelsin diye 2.gun sonu kaşıntı ve ağrı acayip derece de azıyor.