Sayfa 1/6 123 ... SonSon
56 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: miracle losyon ile minox+duhas losyonu beraber kullanımı sonrası koku

SaçımınDoktoru Üyesi

miracle losyon ile minox+duhas losyonu beraber kullanımı sonrası koku

Arkadaşlar bu koku gerçekten yanıbaşımızdakı ınsanları çok rahatsız edıyor Ter kokuyosun git duş al diyen bile oldu Sizlerin alternatif çözümleri var mı bu koku yuzunden

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle losyonu elseve ile mi yapıyorsun ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör
    Sadece miracle losyon kullanıyorum.3 aydir hiç kimse pis kokuyorsun demedi.Minoxu bılemem.losyonu elseve ile hazırlıyorum.Garnier bana pek uymadı.Tresani denicem bi dahakine.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Koku için çözüm krem arkadaşlar krem versiyonunu yapın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam sız ne yaparsanız bız onu yapıyoruz krem versiyonu nasıl olacak

Biraz bekleyin forumdaşlar bende hazırlayacağım ve en güzel yapım şeklini yazacağım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz bekleyin forumdaşlar bende hazırlayacağım ve en güzel yapım şeklini yazacağım.
    valla ustad allah senden razı olsun ne yapıyorsanız sizle Invincible sayesinde oluyor Hanı losyonu kullanalı 1 ay dahı olmadı ama basarılı olsamda olmasamda cabalarınız katkılarınız ovguye bedel Tesekkur ederim

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu kokunun sebebi büyük ihtimalle duastreid,,minox la birleşince ter gibi kokuyor...Acaba diyorum min dut kullandıktan sonra kafaya kokuyu bastırmak için parfüm falan mı sıksak hafif...Her losyon ve min dut kullandıktan hemen sonra özellikle min duttan sonra daha saçlar kurumadan nemliyken veya terside olabilir parfüm sıksak hafif abartıya kaçmadan nasıl olurr...
    Yorum bekliyorum sizden..??

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende krem seklinde hazirlayacagim ama bugün yarin hazirlarim. Simdi siz birkaç güne hazirlayacagim diyorsunuz sizi bekkesem mi beklemeden kendim mi hazirlasam bilemedim.

Ben şöyle yapmayı düşünüyorum. Hızlı emilimli 100 ml krem içine iki kutu aldacton 2 kutu Diane 2 kutu endol atacağım.

Ne dersiniz sizin aciklayacaginiz kremi bekleyeyimmi yoksa yukarıdaki tarifteki gibi hazirlayayim mi

Not dutasteridi minoxilin içine atarak zaten kullanıyorum. Krem versiyonunu yanina extta yapacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kokunun sebebi büyük ihtimalle duastreid,,minox la birleşince ter gibi kokuyor...Acaba diyorum min dut kullandıktan sonra kafaya kokuyu bastırmak için parfüm falan mı sıksak hafif...Her losyon ve min dut kullandıktan hemen sonra özellikle min duttan sonra daha saçlar kurumadan nemliyken veya terside olabilir parfüm sıksak hafif abartıya kaçmadan nasıl olurr...
    Yorum bekliyorum sizden..??
    hocam parfum zararlı olabılır ıcındekıler yuzunden tene degmesını ıstemıyorlar normalde

Sayfa 1/6 123 ... SonSon