4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Saç ekimi risksiz değil

Saç ekimi risksiz değil

Arkadaşlar merhaba. Dün bir tanıdığımız saç ekimine gitti. Şuan hastanede yoğun bakımda. Bunu insanları korkutmak için yazmıyorum sadece hem eken kişilerin hemde ektirmek isteyen kişilerin okuması için yazıyorum. Eken doktorlarla konuştuğumuzda hastanın uyuşturdukları maddeye alerjisinin olduğunu söylediler. Bu maddenin diş tedavisinde de uyuşturucu olarak kullanıldığı bir maddeymiş. Ektirme işlemi yaparken bu konuyu da düşünün, test yaptırabiliyorsanız yaptırın. Doktorlar böyle bir olayla ilk kez karşılaştıklarını ve milyonda bir ihtimal olduğunu söylediler ama yinede kontrolü elden bırakmamak gerek.

merhaba çok geçmiş olsun ankaradamı ikamet ediyosun nikinde06 var.ekimi kötü sağlıksız bir yerde yaptırmış olabilirmi acaba? ve gerçekten bazı yerler çok fazla enjekte ediyorlar kafaya o maddeyi.tekrar geçmiş olsun hayırlı şifalar ALLAH tan

Yeni Üye
    bu riskin saç ekimiyle alakası yok dostum.bir insanın her türlü maddeye alerjisi olabilir o anda gerek adrenalin veya kortizonu hazır bulundurmamak o hekimin hatasıdır en fazla.yanlış bilgilendirme yapma lütfen.tıp okuduğum için söylüyorum kuru bilgi vermiyorum.

Evet Ankara. Herhangi bir kurumu karalamak istemiyorum. Alerjisi yokmuş fazla enjekte etmişler dediğiniz gibi. Allaha çok şükür 2 gün komada yatıp çıktı. Saç ekimini yapan ekip yer altı bir ekipte değil. Özel bir hastaneydi.

Bu Konudaki Etiketler