7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Finansterid 0.5mg ile 1 mg fark ne kadar

Finansterid 0.5mg ile 1 mg fark ne kadar

Beyler ekim için amacım dönör bölgeyi ve kulak üstlerini çok daha kalın güçlü yapmak için finansterid 0.5 mg kullanıyorum sizce gerçekten 1 mg ile 0.5 mg arasında pek fark yok mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    0.25 mg ile 1 mg arasında bile fark yok hem araştırmalarla hemde kendı tecrubelerimle sabit.025 mg bu beklentilerini karşılayınca anlarsın zaten
    Tedavim;

Ne kadar kullandın hocam ozaman boşa 1 mg almayım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam ben proscari her aksam 10 mg aliorum yani 5mg den iki tablet yutuorum dht yi yuzdeyuz baskiliomudur yoksa 5 mg de yani tek tablette yuzdeyuz dhtyi baskilarmi

Yeni Üye
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben proscari her aksam 10 mg aliorum yani 5mg den iki tablet yutuorum dht yi yuzdeyuz baskiliomudur yoksa 5 mg de yani tek tablette yuzdeyuz dhtyi baskilarmi
    Sen ciddi misin?

SaçımınDoktoru Üyesi
    finasterid 1o mg gereksiz,1 mg üstü gereksiz bulunmuştu önemsenmeye değecek fark yok. fin ketoral kremle çok iyi çalışıyor.0.25 fin artı ketoral krem saç derime nefes aldırıp sarı dan siyaha dönüştürüp kalınlaştırmıştı.tabi fin den çok yan etki gördüm hormon balance ını düzeltene kadar çok uğraştım.fin konusuna entry girince vicdanen rahatsız oluyorum ama gidipte 10 mg kullanmayın diye yazıyorum
    Tedavim;

Yeni Üye Muse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ketoral kremi hala kullanıyor musunuz, bu durum stabil mi ilerliyor sizin için? Biraz bilgi verebilir misiniz acaba. Lavanta yada nane yağını kaç ml, ketoral kremi ne kaç ölçekte kullanıyorsunuz mesela?