Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
59 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 8 aylık tedavi süreci izlenimlerim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peptidi bende merak ediyorum, saç sorununu kökten çözecek diye çok yerde okuyorum, kullananlar lütfen bilgi paylaşımı yapabilirmi.

herkese merhabalar foruma yeni katıldım konuları falan inceliyorum da şakak dökülmeleri için ne tavsiye edersini aca yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim

Ben eski hesabıma erişemediğimden artık bu hesaptan tedavi sürecimi güncellliycem.Tedavime 25gün ara verip tekrar başladım.Saç durumum hemen hemen son attığım gibi aradan sonra başlayalı 3hafta oldu ve saç kalitemde hızlı bir artış ve dökülmede azalma oldu.Tedavim 3günde bir dönüşümlü olarak 1.gün peptid 2.gün cell kafein 3.gün seti cell şeklidedir fotoğrafları hafta sonu yükleyeceğim.

Yeni Üye
    tosunbey hocam mesaj kutunuz dolu mesaj gönderemiyoruz, size zahmet bakabilir misiniz?

Banned
    Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben eski hesabıma erişemediğimden artık bu hesaptan tedavi sürecimi güncellliycem.Tedavime 25gün ara verip tekrar başladım.Saç durumum hemen hemen son attığım gibi aradan sonra başlayalı 3hafta oldu ve saç kalitemde hızlı bir artış ve dökülmede azalma oldu.Tedavim 3günde bir dönüşümlü olarak 1.gün peptid 2.gün cell kafein 3.gün seti cell şeklidedir fotoğrafları hafta sonu yükleyeceğim.
    senin aylık masrafın nerdeyse 500 ü buluyodur.herkes veremez o kadar parayı

Yeni Üye
    peptidi bende kullanıyorum, yağmur gibi dökülen saçlarımın dökülmesini durdurdu, minik minik yeni çıkışlar gözlemliyorum ön çizgide, önceden kafamı delecek gibi kaşırdım ama kaşıntı filan tamamen durdu, ama bazen tatlı tatlı kaşınıyor arada genel olarak belkide saç çıkışlarının habercisidir inşallah diyeyim, saçlarım çok uzundu kazıttım iyice yedirmek ve iyi gözlem yapabilmek için şimdilik diyeceklerim bu kadar.

Ben her etkeni tam doz kullanmıyorum aylık hesapladık şuan 140 tl civarına geliyor.Mesela 4500gr (1aylık doz)setiyi 3günde 1 kullanıyorum ve günde 100mg olursa ayda 1g yapar ve 4.5 ay gider.

Yeni Üye
    Alıntı Tosunbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftada 1 şampuanını kullanıyorum kremini kullanmıyorum bayadır.
    Çok güzel başarı tebrikler .. Seti yi nasıl ve kaç günlük hazırlıyorsunuz anlatırmısınız

3 günde 1 kullandığımdan normalde 3günlük hazırladığım
    ı 9gün bekletmiş oluyorum dolapta saklıyorum etki kaybı olmuyor.300mg setiyi 4.5ml kiraz yada zeytin kolonyası ve 1.5ml gliserin ile çözüyorum.

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Bu Konudaki Etiketler