Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
59 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 8 aylık tedavi süreci izlenimlerim

https://ibb.co/h4RmH7
    https://ibb.co/eA0SqS
    Öncelikle emeği geçen ve her soruma bıkmadan cevap veren Miracle hocama teşekkür ederim.ilk attığım fotoğraf yaz ayından kalma (hem yanlış tedavi hem masajın etkisi) , şuan ki tepenin hali daha önceki attıklarımla aynı diğer fotoğrafta şu anki önden halidir.Şu an cell ve kafein losyon kullanıyorum 2haftadır setipipranta ara verdim.
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

Yeni Üye
    Son resim çok iyi ancak ilk resim üstten yani yine üstten son durum nasıl ekleyebilir misiniz ?

https://i.hizliresim.com/zJ8QjB.png
    Hocam tepenin son hali böyle setiye ara verdim 2 haftadır dökülmemde artış oldu biraz 2 hafta sonra tekrar başlamayı düşünüyorum.
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam tepeyi kapatmissiniz surec nasil oldu ilk ay ikinci ay 3.ay 8e kadar boyle etkileri sonuçlari yazabilir misiniz

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bir sonuç tosunbey kardeşim,bundan aldığın bu güzel sonucu korumaya odaklan.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

totalde 1yıldır tedavi uyguluyorum.ilk miracle ve cell ile başladım bunlarla 3 ay devam ettim .daha sonra seti cell ile 5 ay devam ettim dökülmem seti cell kombininde hızlı bir şekilde azaldı.iki haftadır setiye ara verdim cell ve kafein kullanıyorum.2hafta sonra setiye yine düşük dozdan yükselterek başlamayı düşünüyorum.Bu arada benden tavsiye bir etkeni 1.5 ayda bir 1 2 hafta aralıklarla değiştirin hem vücut daha az yıpranır ve daha güzel etki alırsınız.ben izlenimlerimi anlatmaya devam ederim inşallah herkes istediği saça ve sağlığa kavuşur.
    Tedavim

Bu arada düzenli hergün masaj ve haftada 1 derma stamp yapıyorum
    Tedavim

Kazakcemil hocam bu aldığım sonucu nasıl koruyabilirim tedavimde ne gibi değişiklik yapmalıyım?
    Tedavim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tosunbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazakcemil hocam bu aldığım sonucu nasıl koruyabilirim tedavimde ne gibi değişiklik yapmalıyım?
    Dostum şöyle özetleyeyim;
    1-İlk olarak hangi vitamin-minareli alırsan al bağırsak floran düzgün çalışmıyorsa yeterli emilim olmayacağından istediğin faydayı elde edemezsin onun için önce bağırsağı düzeltiyoruz bunun için de probiyotik beslenmeye maksimum düzeyde dikkat etmende fayda var,en sağlıklı probiyoitk gıdalar tam yağlı ev yapımı yoğurt,turşu,kefir ve elma sirkesi,
    2-Bugün artık ortaya çıktı ki saçın en büyük düşmanı enflamosyon ve akabinde kalsifikasyon,mevcut kalsifikasyondan kurtulma yöntemi masaj, vücudu enflamasyondan korumak için en etkili yöntem zerdeçal tüketimi bunun için maddi imkanın varsa tr de bunun sıvı ekstraktını ürettiler kanser hastalarına dr gözetiminde 2 gr öneriyorlar sağlıklı bireyler için günde 0.5 gr yeterli olacaktır diye düşünüyorum,zerdeçalden sonra sayacağım gıdalar çörek otu ekstrakt ya da yağı ve zencefil bunlaı diyetine mutlaka ekle,
    3-Sağlıklı k.hidrat kaynağı olarak mutlaka koyu yeşil yapraklı sebzler diyetinde mutlaka olsun özellikle tere,roka,dereotu vs ben bunları yaz aylarında saksıda kendim yetiştiriyorum,
    4-B grubu vitaminler ihitva ettiği için ben ekmek tüketiminin sıfırlanması konusuna hala ikna olamadım özellikle tam buğday(ruşeymi ayıklanmıyor çünkü)çavdar ekmeği olmalı diyette,aksi takdirde burdan almamız gereken k.hidratı çiğ badem fındık ceviz vs den karşılamamız gerekir ki tr şartlarında bu çok pahalı ve sürdürülemez bir yöntem,
    5-Haftada mutlaka 5 gün ağırlık ve kardiyo yap spor genel sağlık dolayısıyla sağlıklı kan dolaşımı ve saçın oksijen alabilmesi için olmazsa olmaz,
    6-Et tüketiyorsan mutlaka sakatatı tercih etmeni öneririm,k.ciğer(toksik olduğunu savunanalar var itibar etmiyorum ben onlara)kelle-paça vs ve kemik suyu çorbası,
    7-Ben yukarda doğrularını verdiğim aksi yani yanlış beslenmenin de vücutta inflamasyon ürettiğini düşünmekle breaber asıl baş belası faktörün kızartma ya da yemek yağı diye tabir ettiğimiz omega6 yağları inflamasyonun en büyük nedeninin bu yağlar olduğunu düşünüyorum bunu kullanmayıp yerine hangilerini ikame edelim dersen bu konuda bir cevabım yok maalesef,bunu bir nebze olsun dengelemek için mutlaka kaliteli ve yeterli oranda omega3 alman lazım
    8-Son zamanlardaki araştırmalarımda özellikle sarımsağın saç için gözardı edilemeyecek kadar yararı olduğunu farkettim kaliteli bir markanın sarımsak kapsülünü kullanabilirsin ben yoğurt içne ezerek tüketiyorum,bir de yine son zamanlarda keç boynuzunun da saçın beslenmesi adına vazgeçilemeyecek bir gıda olduğunu farkettim buraya not ettim,
    Bütün bu yazdıklarımı sana cevaben ama forumdaki ilgili tüm arkadaşlar için yazmış oldum ve elbette bütün bu maddelerin tamamını aynı anda uygulamak imkansız olduğunudan zamana yaayarak,dönüşümlü bir şekilde kısaca bir hayat tarzı haline gtirerek devam ettirmekte fayda var.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

sağolun hocam, kullandığım etkenlerde zaman zaman eksiltmeler yapıp tekrar arttırmak mantıklımı
    Tedavim

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler