Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon
189 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: Saç Dökülmesi Sorunu Çözümünde Sona Yaklaşıyor Olabilim.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavilerdeki en büyük sorun saçlı derinin etkenlere yanıt vermemesi adeta bir tahta parçası, kösele gibi davranmasıdır. Yeni yöntem bunu ortadan kaldırıyor adeta eski bir motorun sonunda marş alması gibi harekete geçip yanıt verir hale geliyor; bu nw2 den nw7 ye kadar herkese büyük bir sorunu aşmayı sağlıyor, bu aşamada bunu aştığımı net olarak belirtebilirim.
    Hocam acaba tedaviden biraz ipucu verir misiniz.mesela şakaklarda saç çıkardım demiştiniz devam etti mi bu çıkış?enjekte ettiğiniz yerde saç dökülmesi durup geri çıkışlar oluyor mu?ne kadar aralıklarla yapılması gerekiyor?Son olarak teşekkür ederim bu çabalarınız için...

Tedavilerdeki en büyük sorun saçlı derinin etkenlere yanıt vermemesi adeta bir tahta parçası, kösele gibi davranmasıdır. Yeni yöntem bunu ortadan kaldırıyor adeta eski bir motorun sonunda marş alması gibi harekete geçip yanıt verir hale geliyor; bu nw2 den nw7 ye kadar herkese büyük bir sorunu aşmayı sağlıyor, bu aşamada bunu aştığımı net olarak belirtebilirim.
    Mevcut saçlarda da kalite artışı oluyor mu bide?

Hocam siz böyle ara ara gelismelerden ve etkilerinden haber vermeye devam edin motivasyon sağliyor, ne yalan soyliyim siteye her girdigimde bu konuda gelisme var mi yok mu diye bakiyorum.

Hocam küçük bi alanda olsa öncesi resmini aldınız mı ? Aldıysanız sonrasını birleştirip atarsanız yer yerinden oynar.

Yeni Üye
    Neden yazıyorum bilmiyorum bu konu hep üst sırada olsun istiyorum

Hocam tüm içtenliğimle saygılar sevgiler. Bu yazın haziran temmuz ağustos eylül gibi çıkarma ihtimaliniz yüzde kaç hocam ? Çok çok teşekkürler bu iyiliğiniz için.

Abi en azından prototipi hazırlayıp denekler üzerinde denemek için ağustos eylül gibi bi tarihe yetişebilir mi?Bu arada 1.denek hala benim haberiniz olsun

Merhaba. Forumdaki konuya ve size google da yaptığım aramadan ulaştım. Çalışmalarınızla ilgili bir gelişme varmı acaba. En son 15-20 kadar önce mesaj bırakmışsınız. Konu hakkında bir bildirimde bulunursanız sevinirim. Gördüğüm kadarıyla forumdaki diğer üyelerde sabırsızlıkla bekliyorlar. Saç ektirmenin maliyetinden ziyade istenilen sonuca ulaşılabilirmi kestiremediğimizden sizin çalışmanız heyecan verici. Mesajınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Hocam gelinen noktadan haberler verir misin biraz? Ne süreçte tedavi, gelismeler iyi mi? Meraktan dayanamayip soruyorum.

Arkadaşlar şu an farkına varmasak bile bir tarihe tanık oluyoruz, içimde Miracle abinin bu işi bitireceğine dair kuvvetli bi his var. Yolun açık olsun güzel insan
    İş işten geçmeden;
    1) Oral
    *Orzax Ocean Vitamin D3 1000 IU --> Her gün dil altına bir fıs
    *Möller's Omega-3 --> Her gün bir kapsül
    *Supradyn Multivitamin --> Her gün bir tablet

2) Topikal
    *Clear Men Mentol Ferahlığı (Seboreik Dermatit için)
    *Her gün 10 dk scalp masaj
    *Ayda 3-4 kere yağ bakımı
    *10-15 günde bir Bepanthol krem ile scalp nemlendirme

''İçten besle, dıştan temizle''

Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon