Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: b12-çinko-biotin hapı aynı anda fazla gelir mi?

Hybrid View

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesajı onaylanmayn arkadaş olursa özelden hatırlatabilirsiniz arkadaşlar,kasti bir şey yok bazen postların üstüste yığılmasından dolayı gözden kaçabiliyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajı onaylanmayn arkadaş olursa özelden hatırlatabilirsiniz arkadaşlar,kasti bir şey yok bazen postların üstüste yığılmasından dolayı gözden kaçabiliyor.
    Benim mesajım da onaylanmadı sanırım nasıl bir moderatörlüktür bu istifa ediyorum josef adlı üyeye uyarı mesajı yazmıştım ama sonradan siz de farkedip uyarmışsınız cemil hocam eyvallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim mesajım da onaylanmadı sanırım nasıl bir moderatörlüktür bu istifa ediyorum josef adlı üyeye uyarı mesajı yazmıştım ama sonradan siz de farkedip uyarmışsınız cemil hocam eyvallah
    Uyarı mesajınız gelmedi hocam açıkçası.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben okumuştum muzdarip hocam o mesajınızı hatırlıyorum, ama şimdi göremiyorum,bu durumda agaya sormak lazım .
    Konu Kazakcemil tarafından (04.10.2017 Saat 05:06 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    VİTB12 505 201/ 914 pg/ml yazıyor.
    hidroksi Vitamin D 25,18 eksiklik -<20 yeterlilik 30-100 demiş
    başka değerlerde var ama hepsii yazamadım. demir ne demek onu yazayım..

soygarı saç için değil daha önceden almıştım. yorgunluk halsizlik için.
    bide çok iyi beslenemiyorum. yemek yemeye üşenen biriyim açıkçası. bu vitamin bana iyi geliyor.
    ben en iyisi bir daha kan değerlerime baktırayım.
    cevap veren herekse teşekkürler. Konuyu işgal ettiysem kusura bakmayın. Yeni konu açıp siteyi işgal etmek istemedim.

@ozan35 evet biliyorum daha uygun fiyata şeyler var hp biotin falan ama ben bu diyet dönemimde 6-7 ay kullanmak istediğim için en az, bu yüzden en iyi markayı almak istedim. Seti-Ru falan kullanmaya ihtiyacım yok şuanda saç durumumda bu yüzden onları kullananlar evet vitaminler için daha uygun şeylere bakabilir. Bide solgar-hp biotin ile bir yazı okudum yani bir üye yazmış, onun mesajı sonundada solgar tercihim de etkili oldu

Çarşıdan geldim ve solgar biotin ve çinkoyu aldım. Ama son araştırmalarımda 5000 biotinin gereksiz olduğunu anladım(çoğu idrarla atılıyomuş vücuttan) bu yüzden Solgar 1000 biotin aldım
    Çinko da ise zinco düşünüyodum ama biraz araştırmam ve joker arkadaşın yorumuyla solgar çinko picolinate 22 mg aldım

aldığım şeyler keşke avrupadaki fiyatlarla aynı olsaydı ama yapacak birşey yok. herkese teşekkürler

Şu sorumuda burdan sorayım bari

5000 biotini gereksiz buldum bazı araştırmalarım sonucunda(çoğu idrarla atılıyomuş dışarı) bu yüzden 1000 biotin aldım

bu konuda ne diyorsunuz, millet acaba gereksiz yere mi 5-10 falan kullanıyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu sorumuda burdan sorayım bari

5000 biotini gereksiz buldum bazı araştırmalarım sonucunda(çoğu idrarla atılıyomuş dışarı) bu yüzden 1000 biotin aldım

bu konuda ne diyorsunuz, millet acaba gereksiz yere mi 5-10 falan kullanıyor?
    biotinin günlük alım ve biyoyararlanım oranlarına baktınız mı?
    Tedavim;

Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biotinin günlük alım ve biyoyararlanım oranlarına baktınız mı?
    H vitamini fazlalığı herhangi bir soruna neden olmayıp, fazlalık idrar ile dışarı atılmaktadır. Sadece eksikliği sorun olarak kabul edilmektedir.

beyler birşey soracağım, bu çinkoyu aç mı yutmak daha doğru, tok mu?

nette baktım her kafadan ses var farklı farklı, yemeklerden sonra yutuyom normalde ben

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon