Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sadece on tarafa SIK bir sekilde sac ektirmek

Sadece on tarafa SIK bir sekilde sac ektirmek

Yasim 31, Sadece on taraf ve sakaklarim acildi o bolume en dogal ve sik bicimde sac ektirmek istiyorum, zannedersem cok greft almaya gerek yok arka taraftan alinacak saclari da yayarak almasini istiyorum boylelikle arka tarafta iz kalmasin, Bu konuyla alakali hicbir tanidigim olmadigi icin buraya yaziyorum, Para acisindan degil sadece en iyi sac ekimi yapacak olan kisiyi ariyorum

Begendigim ve benim de olmaisni istedigim ekimler:

Gokhan Ozen
    Oguzhan Koc
    Yalin
    Enrique Iglesias

Sizce en iyi doktor kim olabilir, en dogal ve iyi yapan kim olabilir? Birebir gorusme imkanim olan? Sekreteriyle degil tabii ki.
    Bazılarına iyi diyorlar ama ben sacimi eken kisinin kendi sacini ekiyormus gibi yapmasini isterim, daha onceden isim yapmis kisilerin, seri uretim mantigiyla sacimi kotu yapmasini da istemem,

Sizin onereceginiz kimseler var mi?

Bir de kac gunde sacim kimsenin anlamayacagi duruma gelir? Ona gore bir tatile cikmayi istiyorum ekimden sonra

Resimlerim;

https://ibb.co/kSMahQ
    https://ibb.co/k7HsU5
    https://ibb.co/hR62U5
    https://ibb.co/knJGp5
    https://ibb.co/bCsLGk

Tesekkurler

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi hiç gerek yok ektirmeye fırça gibi saçın var zaten saç ekiminde kasap çok bu forumda kimse şuraya ektir demez sana
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben vertekse ektirdim pişman oldum sorunun cevabı ise 2 ay sonra rahat olursun 3 ay sonra kimsenin anlamayacğaı duruma gelir 1 yıl sonrada ektirdiğin yerden artık şansına ne çıkarsa. Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum saç ektirmek tam kasap işi

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede ekime hiç gerek yok hocam kafa şeklinize gidiyor gibi hafif sağlı sollu açık şakak.Bu arada oğuzhan koçun saçı bence protez.Adamın dökük saçlı fotoğraflarına bakınca saç ekimiyle o kadar gür saçlı olması imkansız bence.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke senin gibi saçlarım olsa bence ektirme bekle biraz daha

Tesekkurler arkadaslar yorumlariniz icin, evet haklisiniz bazi kisilere gore sacim iyi ama aynaya baktigimda kendimi kotu hissediyorum, en sik sekilde sac ektirmek istiyorum maddi acidan sorunum yok, Az bolgeye oldugu icin ozenerek yapilinca iyi olur gibi, bazi arkadaslar cok memnun, siz de boyle soyleyince simdi kafama takildi

SaçımınDoktoru Üyesi
    on cizgi olusturmak icin cok fazla greft kullanilmasi gerekiyor sandiginizdan fazla olabilir bende uzun zamandir bakiyorum frontline icin doktor ama estetik yoksunu sacma sapan sac ekiyolar hic mi gorsel yok adamlarda anlamiyorum sonucta belli sacin dogal hali. Yuz tipinize uygunsa saciniz hic ektirmeyin derim. sac ekimi tamamen ilkel bir yontem aslina bakarsaniz. Tibbin gelebildigi son sacmalik hali. Cok iyi yer secin derim cunku donor alaninizi mahvetmesinler ektirmekte kararliysaniz hem iyilesme sureciniz cabuk olur . Kendiniz gidip gorusun ve istediginiz sekli kendiniz tarif edin cizin ve doktorun sizi ikna etmesine izin vermeyin. sonucta memnuniyet onemli ekimde. Ekilen sacin dogal durmamamasida kalsifikasyonunda etkisi var cunku kafa yapisi bozuluyor bazi yerler asiri siskinlesip sertlesiyor orayada sac ekince iste goruntu dogal durmuyor tasa ekim yapilmis gibi duruyor greftlerin konuldugu kanallar dogal sacimizin ciktigi yer gibi degil tam olarak butunlesemiyor gibi bana kalirsa internet arastirin derim resimlere bakin befor after larina kendinize uygun olana karar verebilirsiniz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Ekıme bencede gerek yok.Benımde şakaklarım sorunlu bu yıl sonunda ekime karar verdım artık sekıl vermeye calısmaktan sıkıldım.Arastırıyorum bende konunu takıpteyım.
    Oral fınasterıd 1\4 Dermastamp (her gün) Mıracle losyon Mınoxıl-dut Cellegance losyon Hayıt otu-nane-yesıl cay karısımı

Frontal saç çizginiz geri gelebilir potansiyel kesinlikle yüksek uyguladığımız bir kaç tedavi bir oran vermem gerekirse %95 ihtimalle doyurucu yeni bir çizgi oluşturabilir yaşınız itibari ile ilerde ekim sonrası geri alanda incelme devam edecektir tedavi uygulama kaçınılmaz olacaktır sonra madem tedavi olacaktı keşke ektirmeseydim diyeceksiniz zaten ekim kalitesi doğallığı konularında kaygım çok yüksek ben bu saç çizgisine doğal anlaşılmayacak bir ekimi düşük ihtimal olarak görüyorum tedavileri uygulayın size kesin büyük kazanımlar sağlayacak daha sonra ihtiyaç duyarsanız düşünün ekimi tedaviyi eninde sonunda yapacaksınız en iyisi başta yapın son olarak ekimle birlikte çıkması muhtemel foliküllerde öldürülüyor travma ile olan saçlarda gittiğinde çok üzülürsünüz zira tedavi ile çıkacak saçta kalmayabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne ekimi bu saça hocam

Sayfa 1/2 12 SonSon