Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
62 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben alkol ile çözdükten sonra zeytinyağı ile kullanıyorum sizce doğru mu yapıyorum
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Merhaba, elimde bi miktar seti var. rogaine ile mix yapıp kullanıyordum ama kötü kokusuna katlanamadığım için 5-6 aydır buzlukta siyah poşete sarılı vaziyette duruyor. Kokuyu bastırmak için Elseve arginine losyon ile kullanmıştım uzun yıllardır, ama biliyorsunuz artık elseve piyasada yok. bende koku problemi ve daha etkili olması için taşıyıcı olarak loreal serioxyl denser hair losyonu kullanmayı düşünüyorum, sizler ne dersiniz. Taşıyıcı için önereceğiniz başka bir losyon varmı. Dmso ve gliserin kullanmayı düşünmüyorum saçlarıma iyi gelmiyor

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 150 mg seti + 2 ml 80c kolonya+12 damla gliserin ile hazırlıyorum.kesinlikle homojen karışıyor ve koku yok.burnunuz çok keskinse 1 damla lavanta yağı işe yarar diye düşünüyorum.

Elseve arginine losyonu carrefoursa'larda bulabiliyorsunuz ben daha 1 hafta once aldim istanbul kozyatagi carrefoursa'dan(siyah kutu). elseve tek basina iyi cozmedi 0.5 ml elseve 0.5 kolonya ve 0.1 ml gliserin ile cozuyorum gliserini sadece daha gec kurusun diye koyuyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    koku icin rebul ice kolonya kullanabilirsin, güzel parfum esansi var, ben tek kullanimda 75 mg setiyi 1.8 ml karışım kullaniyorum, %12 si gliserin geri kalan kolonya, 3 aydir iyi sonuç alıyorum.

Yeni Üye
    setiyi nereden alabiliriz acaba?

Yeni Üye
    Hocam setiyi nerden olabiliriz miracle hocam

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alkol için çok yorulmayın kaliteli marka 80 derece zeytin kolonyası bu konuda çok çok iyidir %80 etil alkol ve zeytin esansından oluşur.
    Hocam mesaj attım ama ulaşamadım size mesaj kutunuz dolu galiba seti ve cell temini için

Alıntı Desidero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mesaj attım ama ulaşamadım size mesaj kutunuz dolu galiba seti ve cell temini için
    Haklısınız dolmuş yine sildim teşekkür ederim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Miracle hocam ben de mesaj attım ama cevap alamadım sizden losyonlar hakkında bilgi almak için

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon