15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: 1 aylık vertex sonuçlarım (dutasterid, minoxil+azelaik asit toz, 1 ay miracle)

Threaded View

1 aylık vertex sonuçlarım (dutasterid, minoxil+azelaik asit toz, 1 ay miracle)

Dökülmem 2010'da başladı. 2011'de minoxil kullandım. sonra döngüye girdim. Ara ara yine kullandım. Ama 6-7 aylık aralarım oldu. En son 1 sene önce kullanmıştım. 1 sene sonra yani 3 ay önce tekrar başladım minoxa. Halen kullanıyorum. Saçları kazıttım vs. son 3 haftadır toz azelaik asiti minoxun içine katıp kullanıyorum.

1 ay da miracle kullandım. Ancak 2 haftadır kullanmıyorum bittiği için.

2 haftadır da dutasterid kullanıyorum. Her gün 0,5 mg alıyorum. (Evet kafam saçımı yedi ben de kafayı )

1 aylık sonuçlarım (sadece vertex) şu şekilde. Fotoğraflar tost makinesi ile çekilmiş gibi görünüyor. Gerçekten de tost makinesinden hallice bir telefonla çektim. Akıllı tel kullanmıyorum. (Evet hem saçım dökülüyor hem de akıllı telefon kullanmıyorum. ) Bundan dolayı bağışlayın.

Üstteki 2 resim 25.07.2017'ye ait. Alttaki 2 resim ise 22.08.2017'ye ait. Yorumu size bırakıyorum.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Fotoğraf-0055-tile.jpg‎  

Bu Konudaki Etiketler