4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Dutasterid ayak ağrısı yapar mı?

Dutasterid ayak ağrısı yapar mı?

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır dutasterid kullanıyorum. 1 haftadır ayaklarım ağrıyor, topuğuma basamıyorum her iki ayakta. Acaba dutasteridin böyle bir etkisi var mı? Böyle bir yan etki hisseden oldu mu?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enteresan bir gözlem, dutasterid kullanmaya başladıktan sonra olduğuna eminseniz bırakın hocam hemen, topuğa basamama ciddi bir rahatsızlık belirtisi size panik yaptırrtmak istemem ama HSP belirtisi gibi, bence bir teşhis koydurun hastanede.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır dutasterid kullanıyorum. 1 haftadır ayaklarım ağrıyor, topuğuma basamıyorum her iki ayakta. Acaba dutasteridin böyle bir etkisi var mı? Böyle bir yan etki hisseden oldu mu?
    Bacak deseydiniz belki genital bölgeye etki ettiği için ordan bacaklara vurmuştur diyecem ama ayak ve topuk garip geldi. Bi doktora görünün en iyisi.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enteresan bir gözlem, dutasterid kullanmaya başladıktan sonra olduğuna eminseniz bırakın hocam hemen, topuğa basamama ciddi bir rahatsızlık belirtisi size panik yaptırrtmak istemem ama HSP belirtisi gibi, bence bir teşhis koydurun hastanede.
    Aslında kaldırımda ince tabanlı ayakkabı ile koşu yaptığımdan oldu sanırım. Ortopediye gittim ilaç yazdı geçti ağrı. Dutas'tan da olabilir mi diye düşündüm. Ama dutas'tan değilmiş. Dutasterid'e devam.

Bu Konudaki Etiketler