İlk olarak biotinden başlamak istiyorum, sizce HP Biotin mi almalıyım yoksa Solgar mı?
Benim için ücret çok önemli mesela solgar çok daha pahalı ama ikisi arasında çok bi fark yoksa kalite bakımından ozaman Hp Biotin mi alsam diyorum ne diyorsunuz? Bi forumda birisinle konuştuğumda bana kesinlikle solgar al diyodu ama harbi pahalıymış be
Ayrıca mesela bu HP Biotin'in 1-2-5-10mg'ları var. Ben 5mg düşünüyorum sizce de 5 mi alsam? 10mg saç ekiminden sonra falan diyo bu yüzden gereksiz buldum 10u

2. sorum çinko
Bunu notlarıma zinco 220 kapsül yazmışım. Sizce bunu alayım mı önerirmisiniz yoksa başka bir tavsiyeniz var mı?
Ayrıca araştırmalarıma göre günlük 50mg çinko almalıymışız bu yüzden bu hapı 50mg almak fazla gelmez mi? Atıyorum çerez yedim diyelim ordanda çinko gelcek bu yüzden 50mg yerine 30-40mg falan mı alsam günlük çinko dozunu?

Ayrıca ben bunları ne zamana kadar kullanacam? Devlet hastanesinde bunlar(biotin-çinko) kan tahlilinde gözükmez dedi doktor bana, benim bu vitaminlerimin seviyesini nasıl anlayacam?

Anlıcağınız üzere saç bakımı için alacağım bunları