Arkadaşlar oncelikle hepinize merhabalar aranizda kullanici olarak yeniyim fakat siteyi uzun bir suredir takip etmekteyim.
30 yasindayim saclarim son zamanlarda muazzam bir sekilde açilmaya basladi. 1 seneyi aşkin bir suredir. Min+dut pak darau marka kullaniyordum fayda gormedim desem yalan olur fakat cok buyuk bir faydasi olduguda soylenemez. Nedeni ise duzensiz kullanmam bazen 3-4 gece araliklarla kullandim. Ve sadece aksamlari kullandim. 1 senelik maceranin ardindan saclarim bu sekilde. Simdi degerli kardeslerim ve abilerimin yardimlarini bekliyorum. Oncelikle forumda miracle losyon, dermaroller, oral dut ve finas ayrica ru ve spiro cok efsane sonuclar vermis bunlarin hepsine ayni anda start vermek istiyorum sabahli aksamli. Baslamadan onceki fotomu siteye ekliyorum oral dutastereid ve finastereid kullancam ama bu 2 urun arasinda git gel yasiyorum sebebi ise zaten min dut kullaniyorum oral dut mu alsam finas mi bu konuda yardim ederseni cok sevinirim. Ay ve ay size fotolarimi atacam şuan askerdeyim saclarim efsane dokuluyor. Bunun ustesinden min+dut gelemiyor seyrek ve ince telli saclarim var ve askerim.burda saclarim muazzam bir sekilde dokuluyor. Telefondan konu actim bir hatam olduysa kusura bakmayin malum askerim ☺[IMG][/IMG][IMG][/IMG]