9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Yardım Edermisiniz :(

Yeni Üye

Yardım Edermisiniz :(

Merhabalar Blogunuza yeni üye oldum.22 yaşındayım.Liseden beri saçımın ön kısmında seyrelme var gün geçtikcede büyüyor.Eczanelerdeki saç analizi sonunda bir çok şampuan denedim fakat bu güne kadar hiç bir çözüm bulamadım.En son gittiğim dermatolog,dökülme karşıtı bir şampuan,içinde procapil olan bir losyon,xpecia tablet ve biotin verdi.2 aydır düzenli kullanıyorum ama çok faydasını göremedim.Bana önerilerinizi bekliyorum Lütfen yardım edin
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi saç 3.jpg‎   saç.jpg‎   saç2.jpg‎  

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda tedavi uygulayarak başarıyı yakalamış bayan üyelerimiz var, bu örnekte olduğu gibi http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=106 isterseniz bir inceleyin ona göre tedavinize karar verin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Melissa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Blogunuza yeni üye oldum.22 yaşındayım.Liseden beri saçımın ön kısmında seyrelme var gün geçtikcede büyüyor.Eczanelerdeki saç analizi sonunda bir çok şampuan denedim fakat bu güne kadar hiç bir çözüm bulamadım.En son gittiğim dermatolog,dökülme karşıtı bir şampuan,içinde procapil olan bir losyon,xpecia tablet ve biotin verdi.2 aydır düzenli kullanıyorum ama çok faydasını göremedim.Bana önerilerinizi bekliyorum Lütfen yardım edin
    saç dökülmesinin tam nedenini bilmek için dermatolaga gidin sonra teşhis konulunca bir çok arkadaş ben bu konuda size destek oluruz

Bahsettiğiniz ürünler size sadece zaman kaybettirir sitede sonuç alınmış son derece güvenli yöntem ve etkenler var zaman geçirmeden başlayın başarı oranının yüksek olacağını düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Dermatolog genetik dokulmem olduğunu söyledi bu tür ilaçlarla tedavi deniyorum ama bir türlü başarıya ulasamadim.Ne yapsam daha etkili olur ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Melissa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermatolog genetik dokulmem olduğunu söyledi bu tür ilaçlarla tedavi deniyorum ama bir türlü başarıya ulasamadim.Ne yapsam daha etkili olur ?
    melissa hanım genetik olduguna nasıl karar verdi kan hormon vs testler yapıldımı

bu türk dermatologlar hiçbiirşey bilmiyor mu arkadaş

Alıntı Mux00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu türk dermatologlar hiçbiirşey bilmiyor mu arkadaş
    Bilmiyorlar aga.Hani bir söz varya şeyin kafası var bunların yok diye.Tam da bu şekilde.