Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ru+Setipipant ile geri dönüş :)

Ru+Setipipant ile geri dönüş :)

Arkadaşlar bundan 2-3 ay öncesine dayanıyor Miracle hocayla tanışmam. Aşırı bir dökülme yaşıyordum bana ru ve Setipipirant ı gün aşırı kullanmamı tavsiye etti. Aşırı bir dökülme yaşamıştım. Kan testi yaptırdığımda demir eksikliğimde mevcuttu demir ilacıda kullanmaya başladım fakat ben daha çok ru ve setiye borçlu olduğumu düşünüyorum bu görüntüyü.

İlk fotoğraf 02.07.2017 sonraki fotoğraflar ise 01.05.2017 ye ait umarım gelişmeler böyle olumlu devam eder.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_2946.jpg‎   19239473_1362441377136593_1250510246_n.jpg‎   19866467_1362441403803257_2137669342_n.jpg‎  

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ay gibi kısa bir süre için muhteşem bir sonuç tek kelimeyle şapka çıkarıyorum,bir de bu tedavinin 12 aylık sonuçlarını görmüş olsak....tebrik ediyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    cok iyi sonuc almissiniz bu kisa surede ru setitpranti cozmek icin ne kullaniyorsunuz
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Ru yu minox ile setiyi ise elseve losyon ile çözüyorum

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı by_fredy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavin tam olarak gün aşırı minox+ru ve seti şeklinde mi? Konuyu açarken minoxtan bahsetmemişsin hiç.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tedavinize dermastamp ekleyin verim baya bi artar. Dökülmenizin genetik olduğuna emin misiniz? AGA tipi yani? Birde saçınızda hiç ekim işlemi gerçekleşti mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı by_fredy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox kullandığından bahsetmemişsin büyük ihtimalle işin %70-75'ni minox yaptı ru ve seti değil. Keşke sadece ru ve seti kullansaydın o zaman daha iyi anlardın.

Minoxu yıllardır kullanıyorum arkadaşlar yeni başlamadım. Saçlarım minoxla hiç bu duruma gelmedi daha önceden bir ekim işlemi gerçekleşti evet şuan 10. ayındayım ekimin 8. ayda çok kötü durumdaydım. Seti ve ru dan sonra 10. aya kadar toparladı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet tahmin etmiştim ekim geçirdiğinizi o yüzden sordum. Tedaviyi bırakmayın kesinlikle insanlar saç ektirince her şey biteceğini sanıyor ama AGA tipi dökülmede o işler olmuyor. Şu an var olan tıbbi durumda sürekli tedavi şar. Donör bölge tam olarak belli olmasda toparlanmış gözüküyor tedavilere süre verin en az 1 sene bıkmadan usanmadan döngüye girsenizde kullanın. Ha korumak başarıdır ileriye yönelik tatmin edici sonuç alamazsanız sıklaştırma ekimi düşünebilirsiniz tabi tedaviyi bırakmadan. Tekrar söylüyorum dermastamp+minoxa 4 ay verin size ivme kazandıracağına eminim.

Tebrikler güzel gelişme bence önden ve şakaklardan olmayan dökülmede başarı sağlanıyor ama ilk darbeyi önlerden yedinmi tillahı gelse toparlayamıyorsun

Sayfa 1/3 123 SonSon