Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ru+Setipipant ile geri dönüş :)

Bu mesajları okuyan var ise beni de gruba dahil edebilirler mi

Yeni Üye
    Sa miracle hocam özel mesaj nasil yaziliyor bilmiyorum da size nasil ulasicagim kac haftadir ulamaya calisiyorum ..

Yeni Üye
    Miracle hocam halen ulasamadim size lütfen seti ve cell ru temin etmemde bana yardim edin ...

Alıntı Hizboll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam halen ulasamadim size lütfen seti ve cell ru temin etmemde bana yardim edin ...
    Özelden yazdım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Miracle hocam seti ve cell ru temin etmemde bana da yardim edermisiniz.

Tuncay

Bende istiyorum bana da yardım edebilir misiniz miracle hocam

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umarım alım olur
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    ru ve seti Vichy Dercos Aminexil Clinical da çözüp kullanabiliriyiz etkiyi arttırmak için. çözünür mü

Yeni Üye
    Kullanacağınız etken maddeyi(miktarı ölçüsü size kalmış) önce alkolde çözüp sonra kullanacağınız şampuana ya da losyona ekleyebilirsiniz

Alıntı yasmin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ru ve seti Vichy Dercos Aminexil Clinical da çözüp kullanabiliriyiz etkiyi arttırmak için. çözünür mü
    Çok iyi çözünür ve etki artar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 3/3 İlkİlk 123