Sayfa 17/22 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
215 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim peki, antiandrojenlerle minoxil ile durumu toparlama, saçı geliştirme, sonra ise elimizdeki yanetkisiz etkenlerle, durumu stabilize etmek mümkün mü? Senin hikayede böyle sanki? Yorumun nedir?
    Bu arada nazar değmesin, maşallah saçlarına.
    Aynen amacım öyle şuan da bakalım stabil gibi simdilik
    Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte maalesef oral olarak alınan tedavi yöntemlerinde başarı daha yüksek.
    Malesef öyle ancak yan etkilerinden dolayı sürekliliği yok

Yeni Üye
    Hocam sizin saç durumu nedir yıllardır forumu takip ederim siz finas kullanıyorsunuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Son güncelleme de saç durumunu görebilirsiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam proscar ve avodartı dönüşümlü mü kullanıyosun ? Ben 8 yıl finas son 1 yıldır dutasteride kullanıyorum, şahsi görüşüm dutasta yan etki daha az etki daha fazla
    Etkinin daha fazla olması tartışılmaz, yan etki olarak benzer denilebilir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finasteride ve dutasteride kullanan veya kullanmayı düşünen arkadaşlar baskılanan hormonun işlevleri bunlar.

Bunlarla alakalı bir sorun yaşarsanız doktorunuza başvurun ve ilacı kesin yada en iyisi hiç kullanmayın..

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasteride ve dutasteride kullanan veya kullanmayı düşünen arkadaşlar baskılanan hormonun işlevleri bunlar.

Bunlarla alakalı bir sorun yaşarsanız doktorunuza başvurun ve ilacı kesin yada en iyisi hiç kullanmayın..
    DHT/Testosteron olarak belirtenlerde hangisinin daha çok rol oynadığını öğrenme şansımız var mı?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Hocam DHT sanırım hafıza içinde önemliydi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DHT/Testosteron olarak belirtenlerde hangisinin daha çok rol oynadığını öğrenme şansımız var mı?
    Hocam zor, eğer öğrenebilecek arkadaşlar varsa buradan paylaşırsa güzel olur

Yeni Üye
    Selam dostum 1 yıldır konunu takip ediyorum ben de yaklaşık 8 aydır proscar kullanıyorum baya etkisi oldu saçlarım kalınlaştı yalnız çıkış sağlayamadım dutas ekleyeceğim . Benim düşüncem proscar her gün dutas haftada 2 şeklinde. Daha sonra artırabilirim sence bu doğru bir yöntem mi ? Her gün kullanmayı açıkcası gözüm yemiyor sen ne önerirsin bu konuda ? Bu arada saçlarım şu an şakaklar gidici sağ şakak gitti sol gitmek üzere tepe biraz açık geri kalan çok sağlıklı düşünceni merak ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srknozdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam dostum 1 yıldır konunu takip ediyorum ben de yaklaşık 8 aydır proscar kullanıyorum baya etkisi oldu saçlarım kalınlaştı yalnız çıkış sağlayamadım dutas ekleyeceğim . Benim düşüncem proscar her gün dutas haftada 2 şeklinde. Daha sonra artırabilirim sence bu doğru bir yöntem mi ? Her gün kullanmayı açıkcası gözüm yemiyor sen ne önerirsin bu konuda ? Bu arada saçlarım şu an şakaklar gidici sağ şakak gitti sol gitmek üzere tepe biraz açık geri kalan çok sağlıklı düşünceni merak ediyorum
    Merhabalar hocam kendi deneyimlerime göre avodart ve proscarı birlikte kullanmanın şakaklarda ekstra bir faydası olmayacaktır hatta daha da gerileyebilir, avodart geçmek istiyorsanız proscarı bırakıp avodart kullanabilirsiniz ama bence proscara 4 ay daha şans verin yavaş yavaş etkisini göstermeye devam edecektir.

Sayfa 17/22 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon