Sayfa 5/22 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
215 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

valla bana göre 3 numara halin saçlı halinden daha iyi ,justin bieber gibi görüneceğine bas 3 numaraya olanı korumaya bak,hafif tedavilere yönel,suratında kıl çıkmamış gördüğüm kadarıyla,70 lik dedeler gibi olunca hastane köşelerinde çok vakit harcarsın sonra, saçlı yakışıklı manken abileri yerle bir edecek kel abilerde var,birazda olumlu bakın abi 2018 olmuş sene hala finasteride kullananlar var

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bana göre 3 numara halin saçlı halinden daha iyi ,justin bieber gibi görüneceğine bas 3 numaraya olanı korumaya bak,hafif tedavilere yönel,suratında kıl çıkmamış gördüğüm kadarıyla,70 lik dedeler gibi olunca hastane köşelerinde çok vakit harcarsın sonra, saçlı yakışıklı manken abileri yerle bir edecek kel abilerde var,birazda olumlu bakın abi 2018 olmuş sene hala finasteride kullananlar var
    Herkezin adına konuşma yakışan var yakışmayan var yıl olmuş 2017 evet hala kullanıyorum ayıp mı yani
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkezin adına konuşma yakışan var yakışmayan var yıl olmuş 2017 evet hala kullanıyorum ayıp mı yani
    estafurullah ,şaşırdım baya sonuçta kullananlar elinde sonunda yan etki görüyordu bu ilaçtan,çoğu kişi bıraktı sanıyordum,oral olarak tabi,siz bilirsiniz vücut sizin vücudunuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sefer hem kel hem sakalsız olucam birinden birinin olması lazım

Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sefer hem kel hem sakalsız olucam birinden birinin olması lazım

haklısın hocam en azından uzman işini bilen doktorlarla konuş,hormon testi falan yaptır,kötülüğün için konuşmuyorum gerçekten tehlikeli bir ilaçtır,ama tabi finasteride olmazsa olmaz eksikliğini hissettirir her zaman,bende finasteridi bırakınca çok fazla saç kaybetmiştim,bugün miracle losyona başladım minoxil falan ekliyeceğim hayırlısı bakalım

Yeni Üye
    Kardeşim güzel başarı fakat hormon testi sperm testi felan yaptırdın mı?
    Yan etki olarak kas veya penis hacim kaybı yaşadın mi ? Cevaplarsan çok iyi olur ne tür etkileri oldu sende.
    Başarın daim olsun..

aynı tedaviyle aynı aynı sonucu almıştım hatta benim şakaklarım çok daha fazla açıktı.Fakat dutastan aklınıza gelen butun yan etkıleri gördüm (jinekomasti hariç çünkü hep spor yaptım).Saçınız gelir yeni dökülmüş olmasını bile önemsemez dutas .9 ay mıracle mın-dut dut fın karısık tedavi yaptım 50 gündür hiç bi şey kullanmıyorum çok şükür iyileşiyorum.Ara sıra mesanem ağrıyo inşallah oda geçer.Hadi diyelim saç mı cinsellik mi dediğimizde saçı seçtiniz ama saçınızı her zaman tutabileceğinizi düşüyor musunuz .Ömür boyu dutas kullanmayı göze alıyo musunuz? Almıyosanız başlamayın oralla çıkarıyım da topikalle tutarım diye bişey yok.Dutası bırakıp finasa geçmemle 3 ayda kabettim hepsini.Peki ya şimdi yan etkide geçemesiydi Allah korusun.Anlıycağınız hem saçınızdan hem cinselliğinizden olursunuz.Son soruyu soran arkadaşım o yanetkiyi bile görmüştüm.En kötüsü andan kopmalar elimde tutarken kaybettiğim çok şey oldu sonra geldiğim yerleri elfeneriyle gezdik gece boyu .Dutas kullanmayın uzak durun!

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam son durumunuz nedir tedavilere devam ediyormusunuz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    03.11.2017 tarihli güncelleme*
    Arkadaslar bugün konuyu güncellemek istedim hem on çizgimi merak edenler olabilir diye foto atıyorum. 2 aydır oral ilaç kullanmıyorum seti ve miracle losyon ile saçlarımı korumaya çalışıyorum. Miracleye burdan yine tesekkurlerimi sunuyorum bize bu etken maddelerin teminatını sağladığı için , o olsamasa herhalde suan keldim**ara ara konumu guncellemeye çalışıcam

Oral ilaçlardan kalıcı yan etki gördün mü kardeşim ? Bende finasteride kullanmayı düşünüyorum olanı korumak için, sen oral ilaçları bırakmışsın dökülme durumun nasıl şu an ? Birde oral kullandığın sıralarda sivilce sorunu yaşadın mı ? Cevapların için şimdiden teşekkür ederim.

Sayfa 5/22 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon