Sayfa 21/22 İlkİlk ... 1119202122 SonSon
215 sonuçtan 201 ile 210 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

SaçımınDoktoru Üyesi
    @kami hocam dusurduyse sakalda seyrelme testislerde hacim kaybı seste incelme peniste küçülme isteksizlik vs. gibi etkileri olması gerekirdi bunları yaşamadığım için olduğunu düşünmüyorum ama bir ara test yaptırmayı düşünüyorum uyarın için teşekkür ederim
    @shadow1 hocam ab vatandaşlığı ile geldim brexit olmadan önce attım kendimi :d

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dediğiniz özellikler oluştuktan sonra geri dönmesi çok zor, yıllardır kullanan birçok insan var fiziksel yapılarından farketmek zor gerçekten
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tabi ki forumda kimse doktor olmadığı için teşhis veya tanı koyamaz.. benim oral ilaç geçmişim totalde 2 sene civarı olduğu için benim için farkları yakalamak zor olmaz ve dikkat ettiğim bir konu zaten.. üstte de yazdığım gibi ilacı kalıcı bırakınca ki baya oldu bırakalı ben bile hatırlamıyorum merak edenler konuyu incelerse görür zaten.. testis hacminde artış sakal uzama hızında artış gibi şeyler 3 ay sonra fark edilir düzeye geldi.. yani bu başarıyi kalıcı DHT düşüklüğü yerine yılların bilgisi kendi vücudunu tanıma demek daha yerinde olur yoksa bir başarıyı önce tebrik ederek başlamamak zaten bizim milletimize has birşey.. Öncesinde de yazdığım gibi yeni bir hayatın başlangıcında olduğum için ve saç benim için bir takıntı olmaktan çıktığı için son güncellememi de yaptım belki 3 5 sene sonra tekrar görüşürüz.. bu konu genç yaşta saçlarını kaybetmeye başlayan kardeşlerime umarım bir yol gösterici olur

Bro sen boşver saçı filan İngiltereye nasıl yerleştin onu anlat başka bir konuda şaka maka tebrikler kardeşim arada bir güncelle bence konunu tedaviyi minimuma indirerek max seviyede saçı korumak büyük başarı...

Hocam her yorumunuzun altina tebrik ederim mi yazalim bir kez yazdim kibarligimdan bu kadar. Minoksidilin normal sartlarda baska tedavi sonucu olusan saclari korumasi imkansiza yakindir bunu diyorum sadece sonra insanlar minoxa baslayip neden sacim dokuldu yazmasinlar
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yorumum genel zaten konunun başından beri insanların en merak ettiği yan etkiler oldu özelden yan etki gormussundur yazanlar oldu.. ben herkese elimden geldiğince cevap veriyorum ancak insanlar genelde her konuda başkalarının basarabilmesini düzeni ve istikrarı koruyabilmesini cekemiyor sanırım yine söylüyorum sözüm genel.. Ben burada zaten kimseye tavsiye vermiyorum kendi kullandigim takviyeleri ve elde ettiğim sonuçları paylaşıyorum bu güne kadar hep şeffaf olmayada çalıştım.. Konu zaten incelenirse kimseye şunu kullan sana iyi gelir yazmamışımdir ve özelden de kimseye avodart veya minoxil reçete etmiyorum

baskasinin basarisini cekemeyen insanin burda isi olmaz tum bildiklerini kendine saklar hocam. hepimiz birbirimize yardim etmeye calisiyoruz biraz duyarli olun lutfen kirici yorumlar bunlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bro sen boşver saçı filan İngiltereye nasıl yerleştin onu anlat başka bir konuda şaka maka tebrikler kardeşim arada bir güncelle bence konunu tedaviyi minimuma indirerek max seviyede saçı korumak büyük başarı...
    Teşekkür ederim hocam uygun bir zamanda bahsederim ingiltere olayını bizim gibi gençlerin farklı yerler keşfetmesi yeni kültürleri öğrenmesi gerçekten paha biçilmez bence isteyen herkes en azından bir kere tecrübe etmeli

Yanetki konusu yanlış oraya katılıyorum ama minoxun koruması tuhaf belki dökülme zamanla yavaşlamıştir hayırlı olsub

SaçımınDoktoru Üyesi
    @kami hocam sevdiğim ve paylaşımlarını faydalı bulduğum bir insansın ama bu toppic başarı hikayeleri yan etki hikayeleri değil sonuçta ve bu konuya intahar gibi tedavi vs gibi yorumlar geldi genel bir sitemde bulundum sadece, üstüne alıp kırılma lütfen.
    Güncel tedavim de şu şekilde;
    Minoxildil foam
    Hair regrowth supplement
    Elektrikli derma pen
    Alpecin caffeine şampuan
    Belki ilerde alpecin hairloss oil eklerim onunda kafeinli içeriğinden dolayı Türkiye de çok tecrübe edemedim kafeini

Sayfa 21/22 İlkİlk ... 1119202122 SonSon