Sayfa 3/22 İlkİlk 1234513 ... SonSon
215 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısa dönemlerle koysaydın keşke fotoğrafları. bende kazakcemil'e katılıyorum. Muhtemelen dökülme geçmişin çok eski olmadığı için hard bir etki yapmış.

Tebrikler hocam kafa derinizde herhangi bir incelme var mıydı tedaviye başlarken veya şuan da ?Bunu çok merak ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    this is totally miracle )
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

tebrik ederim harika bir tablo. acaba süreç nasıl ilerledi. sürekli gelişti mi ara ara geri dönüşler oldu mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sac derimde incelmeden ziyade gerginligini kaybetti suan yine topladı ama.. Tedavim sürekli iyi yönde gitmedi bazen okadar çok döküldü ki bu ilaçlar bende işe yaramayi kesti mi acaba diye düşünmeye bile başladım. Bir nevi döngülere girerek devam etti süreç.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sac derimde incelmeden ziyade gerginligini kaybetti suan yine topladı ama.. Tedavim sürekli iyi yönde gitmedi bazen okadar çok döküldü ki bu ilaçlar bende işe yaramayi kesti mi acaba diye düşünmeye bile başladım. Bir nevi döngülere girerek devam etti süreç.
    Totalde 2 yıl mı sürdü hocam bu süreç?
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    Benim tahminim şu şekilde önce saç derisinin yapısı bozuluyor. Bunu saç derisinin sertleşmesi, gerginleimesi ve sızlaması, iğne batma hissi vs şeylerle belli ediyor. Daha sonra saçlar vurgun yemeye başlıyor. Yani saçlar cansızlaşıyor, kırıklar çoğalıyor... daha sonraki süreçte de saçlar dökülmeye başlıyor.

Banned
    Bol bol kafa derisi masajı yapın. Kafa dersini sürekli delin. Sürecin sizi ele geçirmesine müsaade etmeyin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Totalde 2 yıl mı sürdü hocam bu süreç?
    tedaviye topikal olarak minoxille 4 yıl önce başladım. Daha sonra min dut ile devam ettim. Topikal kullanmama rağmen sonuç alamayınca oral ilaçlara yöneldim. Saç dökülmesi tedavim totalde 4 yıl saçımın dökülüceğini anladığım gibi hemen başladım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedaviye topikal olarak minoxille 4 yıl önce başladım. Daha sonra min dut ile devam ettim. Topikal kullanmama rağmen sonuç alamayınca oral ilaçlara yöneldim. Saç dökülmesi tedavim totalde 4 yıl saçımın dökülüceğini anladığım gibi hemen başladım.
    hocam yani topikal yöntemlerle bir ilerleme katedemediniz ve ondan dolayı oral kullandınız yani burda bu başarının temeli aslında oral olarak kullanılan ilaçlar öyleyse ?

Sayfa 3/22 İlkİlk 1234513 ... SonSon