Sayfa 20/22 İlkİlk ... 101819202122 SonSon
215 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    totali kaç ml yani kaç günde bitiriyorsunuz?
    30 ml 20 gün
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam çok güzel başarı yakalamışsın vallahi 10senedir minoxidil kullanıyorum basladigim noktadayim hala sonuç alamadim banada ru veya seti temin edermisin Çok dua ederim sana. https://hizliresim.com/Qohk5p
    İlaçlar için forumun admini miracle ile konuşmanız gerekli

Banned
    Hangi minoxil markasını kullanıyorsun acaba

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saf ppg içermeyen toz minoxtan yapınız mümkünse minoxidil sülfat formu olsun çok daha etkili
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kelbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi minoxil markasını kullanıyorsun acaba
    Minoxil Forte %5 hocam

Banned
    Hocam 5 yıllık bir süreçten bahsediyoruz bu süreçte hiç minoxu bırakmadınız mı ?

Yeni Üye
    Merhabalar sakal oluşumunda bi etkisi oldumu en çok merak ettiğim konulardan biri cevaplarsan memnun olurum ��

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vaaaay be konumu açalı ne kadar vakit olmuş ... Bir bu kadar da yerin altında var arkadaşlar :d Benim için takinti olmaktan çıktı saç meselesi... İngiltere'ye yerleştim burada sadece vitamin ve haftada 3 4 minoxil kullanıyorum sadece ön hattimda bir problem var onun içinde belki ilerde bir Ekim yaptırırım herkese bol saçli günler dilerim

https://imgyukle.com/i/amdLCY

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam tek minox haftada 4 kereyle bile koruyabiliyorsa dutasterid vs 5arın underexpressionuna sebep vermiş olabilir yani dht hormonunuzu kalıcı olarak düşürmüş olma ihtimali var
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tepe gayet sağlıklı gözüküyor,maşallah.saçtan ziyade ingiltere'ye nasıl yerleştiğinizi merak ettim ufaktan bi yazar mısınız süreç nasıl oldu,iş yahut okul için mi yerleştiniz vs?

yigitaga
    Guest
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam tek minox haftada 4 kereyle bile koruyabiliyorsa dutasterid vs 5arın underexpressionuna sebep vermiş olabilir yani dht hormonunuzu kalıcı olarak düşürmüş olma ihtimali var
    https://www.menspharmacy.co.uk/blog/...-work-forever/ bu yazıda ki gibi 10yıllık kullanım sonrası dht hormonunu kalıcı dusurmus olabilir mi

Sayfa 20/22 İlkİlk ... 101819202122 SonSon