Sayfa 2/22 İlkİlk 123412 ... SonSon
215 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok net bir sonuç bu net sonucun alınmasında yaş faktörü dökülme geçmişinin çok yakın olması saç dökülmesi faktörlerinin hem oral hem topikal yollarla baskı altına alınması vs arkadaşın kendi ifadesinde de belirttiği gibi yan etkilerini güçlü bir antioksidan ve yağ yakıcı olan yeşil çay ve yürüyüşle üstesinden gelmiş belli ki,bunun yanında omega-3 yağ asitleri, çinko, kükürt, A, K ve B vitamini bakımından zengin olan kabak çekirdeği saç bakımı konusunda yeşil çaydan daha üstündür , arkadaşımızın da belirttiği gibi doğal yollarla uzun soluklu da olsa bu sonuçlar alınabiliyor arkadaşlar ayrıca bu ilaçları kullandığı halde aynı sonucu alamayan hatta hiç sonuç alamayan çok arkadaşımız da oldu forum tarihi boyunca
    Sonuç olarak bu tarz ilaçları kullanmayı tavsiye etmiyoruz illa kullanacaksanız bile benim ve başka bazı arkadaşların tavsiye ettiği vücutta antioksidan özellik gösteren gıdaları bol bol tüketin ki kötü sonuçlarla karşılaşmayın.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı rmzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekım2017 ?????
    Temmuz 2017 pardon 😁😁

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tebrikler yalnız yasınıza gore tedavinizi cok agresif uygulamıssınız sperm testinde de mutlaka kontrol ettirin degerleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sperm testi yaptırmadan yan etki olmadığını bilemezsin ki fin+dut ile sperm üretminin inanılmaz oranda azaldığına büyük oranda eminim. O yüzden bir an önce gidip doktorda sperm sayını ölçtür bakalım yan etki var mı yok mu. Çok iyi sonuç almışsın bu arada tebrik ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Güzel sonuç almışın

ama ben şahsen o hapları olası yan etkilerini göze alıp asla kullanmam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şanslıymışssın finasteride ve dutasteride sende işe yaramış,saç problemi kapanmış senin için

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok iyi sonuç almışsın lakin çok agresif bir tedavi bunun yan etkisini uzun sürede görebilme ihtimalin çok yüksek.

Kardeş imrendim valla muhteşem sonuç tedavinin ilk etki ettipini ne zaman farkettin

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünya rekoru bile denebilir bu sonuca ben daha iyi sonuç alanı görmedim şahsen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kan ve hormon testi yaptırdım sonuçlar normal ancak sperm testi yaptırmadım. Sperm testide yaptırıcam en kısa zamanda sonuçta hiç bir şey sağlıktan önemli değil. Yorumlarınız tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

Sayfa 2/22 İlkİlk 123412 ... SonSon