Sayfa 19/22 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
215 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

Ramazan aylarını nasıl geçiriyorsun bilmiyorum ama eğer oruç falan tuttuysan tedavi süresince dökülmede etkisi oldumu acaba bende fin. Kullaınıyorum 1/4 proscar olarak yalnız ne olduysa ramazana girince oldu bende merak ediyorum oruç ve uyku düzeni etkilemiş olabilir mi diye

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı thrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramazan aylarını nasıl geçiriyorsun bilmiyorum ama eğer oruç falan tuttuysan tedavi süresince dökülmede etkisi oldumu acaba bende fin. Kullaınıyorum 1/4 proscar olarak yalnız ne olduysa ramazana girince oldu bende merak ediyorum oruç ve uyku düzeni etkilemiş olabilir mi diye
    1 yildir oral anti androjen kullanmıyorum hocam ama istikrarı bozmayın düzelecektir

SaçımınDoktoru Üyesi

3. Yıl Güncellemesi

Herkese selam, 3. yıl güncellemesini biraz erken gönderiyorum.. bunun sebebi artık bunu konuyu çok nadir güncelleyecek olmam Üniversitem bittiği için artık saç mevzusu benim için geri planda kaldı hayatta önceliğim iyi bir gelecek için güzel bir kariyer planlaması olacak. Amacım üniversite yıllarımı mutlu ve istediğim gibi geçirebilmekti ve bunu da kendimce başardım tabi bunun geri dönüşü olarak okul biraz uzadı ama hiç pişman değilim çok güzel yıllarım geçti. Umarım genç kardeşlerim kat kat güzelini geçirir

Tedavime gelecek olursam ru58841, kafein, minoxil ve düzenli iğnemele yapıyorum. Şuan bu şekilde devam edebildiğim kadar edicem sonrasında ru yerine seti kafein yerine de advancell e dönüş yapabilirim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam, 3. yıl güncellemesini biraz erken gönderiyorum.. bunun sebebi artık bunu konuyu çok nadir güncelleyecek olmam Üniversitem bittiği için artık saç mevzusu benim için geri planda kaldı hayatta önceliğim iyi bir gelecek için güzel bir kariyer planlaması olacak. Amacım üniversite yıllarımı mutlu ve istediğim gibi geçirebilmekti ve bunu da kendimce başardım tabi bunun geri dönüşü olarak okul biraz uzadı ama hiç pişman değilim çok güzel yıllarım geçti. Umarım genç kardeşlerim kat kat güzelini geçirir

Tedavime gelecek olursam ru58841, kafein, minoxil ve düzenli iğnemele yapıyorum. Şuan bu şekilde devam edebildiğim kadar edicem sonrasında ru yerine seti kafein yerine de advancell e dönüş yapabilirim.
    günde kaç mg ru kullandın hocam?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günde kaç mg ru kullandın hocam?
    Ru çözünmüş şekilde geliyor 15 günlük alıyorum alkol ve gliserin ile 30 ml ye tamamlıyorum. Uyguladığım alan küçük olduğu için günlük 1.5 ml kullanıyorum hocam

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ru çözünmüş şekilde geliyor 15 günlük alıyorum alkol ve gliserin ile 30 ml ye tamamlıyorum. Uyguladığım alan küçük olduğu için günlük 1.5 ml kullanıyorum hocam
    Ru'yu çözünmüş şekilde nereden temin ediyorsunuz?
    Belirtmiş olduğum her görüş, kendi gözlemlerimi ve araştırmalarımı kapsar.
    Kullanmış olduğum teknikler, ilaçlar, uygulamaları kimseye öneri olsun diye sunmuyorum.
    Tek amacım farklı bir bakış açısı sunmak ve kendi tedavi deneyimlerimi aktarmak.

- Günde 1 kez Finasteride 1.25 mg
    - Günde 2 kez sakallara Minox.
    - Günde 1 kez Ru58841 (Serioxydl Losyon ile çözüyorum)
    - 2 haftada 1 Dermastamp 1.5mm-2mm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru'yu çözünmüş şekilde nereden temin ediyorsunuz?
    @Miracle den alıyorum

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    totali kaç ml yani kaç günde bitiriyorsunuz?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ustam çok güzel başarı yakalamışsın vallahi 10senedir minoxidil kullanıyorum basladigim noktadayim hala sonuç alamadim banada ru veya seti temin edermisin Çok dua ederim sana. https://hizliresim.com/Qohk5p
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Banned
    Bu kadar oral finas dut alıp nasıl jinekomasti ve cinsel yoldan bir sıkıntı yaşamadin gerçekten tuhaf ben 3 ay finas içtim direkt jinekomasti ve unutkanlık yaptı gerçekten şanslı bir insansın inşallah saçlarını korursun

Sayfa 19/22 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon