Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
78 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dermaroller öneri ?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce de yazmistim 1 mm 200 ignelik dermarolleri uzun saclarimda sorunsuz kullanıyorum.öyle bastir çek seklinde de değil boydan boya yurutuyorum.dolanma filan olmuyor.ne uzun saçlara ne de yeni çikan aralardaki kisa saçlara hic bir zarar vermiyor.sadece ileri-geri hareket ettirilirse dolaniyor.
    ilginç, denedim kaç kere ileri geri de yapmadan. Mutlaka çat çut edip kopariyor bikac tane ve canimi cok sıkıyor
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginç, denedim kaç kere ileri geri de yapmadan. Mutlaka çat çut edip kopariyor bikac tane ve canimi cok sıkıyor
    Çok kötü bir his acayip rahatsız oluyor insan. Bu nedenle ya ıslakken yapacaksınız ki hijyen sorunu olabilir ya da bastır çek şeklinde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

fazla abartmamak lazım çıplak bölge için .25 veya .5 mm olmalı.
    saçlı deri içinse 1 mm falan.

Arkadaşlar dermaroller sipariş edeceğim, daha önce kullanmadığım için tavsiyenize ihtiyacım var.
    Sizce hangisini almalıyım? Ayrıca hepsinde cilt için diyor bunlar saçımız içinde geçerli mi acaba?

540 İğneli Zgts Dermaroller Titanyum-hediyeli! GittiGidiyor'da 130832179

1,00 Mm 192 İğne Zgts Dermaroller Titanyum Gold! GittiGidiyor'da 137700474

540 İğne Saç Dermaroller 0,50 Mm Derma Roller Array GittiGidiyor'da 137710573

ZGTS Titanyum Dermaroller 540 iğne 0,5 mm (Medilox Dezenfektan Sprey Hediye!)

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KoCaKuRT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dermaroller sipariş edeceğim, daha önce kullanmadığım için tavsiyenize ihtiyacım var.
    Sizce hangisini almalıyım? Ayrıca hepsinde cilt için diyor bunlar saçımız içinde geçerli mi acaba?

540 İğneli Zgts Dermaroller Titanyum-hediyeli! GittiGidiyor'da 130832179

1,00 Mm 192 İğne Zgts Dermaroller Titanyum Gold! GittiGidiyor'da 137700474

540 İğne Saç Dermaroller 0,50 Mm Derma Roller Array GittiGidiyor'da 137710573

ZGTS Titanyum Dermaroller 540 iğne 0,5 mm (Medilox Dezenfektan Sprey Hediye!)

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    kardeşim 192 iğne 1 mm tercihimdir . ebaydan da istetebilirsin çok daha uygun fiyatlar ama biraz geç geliyor.

Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim 192 iğne 1 mm tercihimdir . ebaydan da istetebilirsin çok daha uygun fiyatlar ama biraz geç geliyor.
    Tasiyeniz için teşekkür ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şuan elime aldığım dermaroller ım ulaştı 0.75 mm aldım 540 iğne saçlarım 3 numara kısa yani. ve açıklık alanım çok ama kutu da yer alan broşür de uzun saçlar için 0,25 mm ve 0.50 mm önerilen yazıyor. acaba çok mu tahriş eder yanlış mı yaptım

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şuan elime aldığım dermaroller ım ulaştı 0.75 mm aldım 540 iğne saçlarım 3 numara kısa yani. ve açıklık alanım çok ama kutu da yer alan broşür de uzun saçlar için 0,25 mm ve 0.50 mm önerilen yazıyor. acaba çok mu tahriş eder yanlış mı yaptım
    yok kardeşim en ideal şekilde şuan seninki iğnelerin saç foleküllerine ulaşması için kısa saçta 0.75 uzun saçta 1 veya 1.5 ideal

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler arkadaşlar

Arkadaşlar, ebayden aldığım dermaroller ın yaklaşık 1 aydan fazla süredir gelmemesi ve iptal olması üzerine bir alışveriş sitesinden 3 gün önce sipariş ettiğim dermaroller elime ulaştı ve az önce ilk defa kullandım. internette araştırma ve yorumları takip etmem sonucunda Miracle 'ın tavsiye ettiği gibi 1 mm lik 540 iğneli bir dermaroller aldım.

Uygulamam şu şekilde oldu,
    saçlarımı yıkadıktan sonra saçlar hafif ıslakken önce önden arkaya kısa mesafelerle hafif bastırarak 2-3 cm bastırıp çekerek(daha uzun mesafede saçlar dolanıyor ve bazı saç telleri kırılıyor) sonra arkadan önde doğru hafif bastırarak kullandım yaklaşık 4-5 kere üzerinden geçtim hemen sonrasında Miracle losyon ve tekrar 4-5 kez dermaroller uyguladım. Detaylı şekilde yazıyorum inşallah ilk defa kullanacak arkadaşlara faydalı olur.

Uygulamanın ardından saçlı deride herhangi kanama olmadı sadece çok hafif bir pembelik oluştu. Fazla bir acı da olmadı tırnağı saç derisine hafifçe bastırınca hissedilen kadar hafif bir batma hissi oluşuyor.
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon