Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
46 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç kapatıcı kullananlar bakabilirmi

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermmatch ı şu ana kadar 3 kutu kullandımkardeşim .önlere ve orta bölgeye sürüyorum.1 kutu 1 yıl gidiyor bana.tatilde,denizde,yatılı misafirlikte falan çok iyi iş görüyor.aktımı döküldümü derdi yok.için rahat ediyor.mevcut saçımı dökme gibi bir izlenimim olmadı.eksi yönü fiyatı baya tuzlu ve sürekli de artıyor.çok seyrek saçta da işe yaramayabilir.
    Dermmatc malüm yaz evde aile arasında nişan yapcaz ve ben çok terleyen insanım o gunu rezil olmadan kurtarablrmym saçım çok seyrek değil tepe ve üst bölgem biraz seyrek terden dolayı akarmı

Scofield arastırdım şimdi iyi bişeye benziye 295 tl çok pahalı ama spreye gerek yok sanırım onu sürüp fön çekip sprey sıksak sence olurmu saça sekil verme açısından sen hiç öle denedinmi birde orjinal bir stesi varmı bi ste buldum ama guvenlirmi

SaçımınDoktoru Üyesi
    dermmatch ı şu ana kadar 3 kutu kullandımkardeşim .önlere ve orta bölgeye sürüyorum.1 kutu 1 yıl gidiyor bana.tatilde,denizde,yatılı misafirlikte falan çok iyi iş görüyor.aktımı döküldümü derdi yok.için rahat ediyor.mevcut saçımı dökme gibi bir izlenimim olmadı.eksi yönü fiyatı baya tuzlu ve sürekli de artıyor.çok seyrek saçta da işe yaramayabilir.
    Eyvallah kardesim ben fixplant kullandim 3 kutu bazi yerlerde kokleri havasiz bıraktığını okudum sacimda geriye gidince nolur nolmaz diye degistireyim dedim bir de terlemeyle fln pis bir goruntu oluşuyor. dermmatch siparis veriyorum sagol açıklaman icin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Scofield arastırdım şimdi iyi bişeye benziye 295 tl çok pahalı ama spreye gerek yok sanırım onu sürüp fön çekip sprey sıksak sence olurmu saça sekil verme açısından sen hiç öle denedinmi birde orjinal bir stesi varmı bi ste buldum ama guvenlirmi
    sürüp fönle kuruladıktan sonra spreyle şekil vermen yeterli kardeşim.terleme ile akmıyor.şampuan ile yıkayınca çıkıyor.google da çıkan ilk 2 sitede güvenli ikisindende aldım sorun çıkmadı.yalnız rengini iyi ayarla kardeşim benim başıma geldi telafisi yok.
    Tedavim;

kısa saça yarayabilir mi ? saçım 5 numara

Denizde çıkmıyormu ?

Aldım ben çıkmıyo denizde terleyince renk uyumu duruşu harika akma derdi yok kaşıntı derdi yok

Aldım ben çıkmıyo denizde terleyince renk uyumu duruşu harika akma derdi yok kaşıntı derdi yok
    Rica etsem öncesi sonrası tarzı bir foto atar mısınız örnek olması açısından vaktiniz olursa eğer
    Lise yıllarına dönmek...

Hangi marka hocam ?

Selam arkadaşlar 2 hafta önce dermmatch aldım nişanım vardı böle bir ürüne ihtiyacım vardı nişanı guzel bir şekilde atlattım fakat ben bu ürünü hergun kullanamam sabh 7 bucukta işe gidiyorum zamanım yok 295 tl para verdim ve sadece 2 sefer kullandım 3 tane apilatörü var sadece birini kullandım diğer ikisi sıfır eğer almak isteyen olursa satmak istiyorum koyu kahve renginde akmıyor doğal duruyor denizde havuzda cıkmıyor denedm kutusu ve faturasyla beraber uygun bi fiyata satmak istiyorum ilgilenen olursa msj atsın

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon