Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
72 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Tresan+dutas+aldacton'u askıya aldım arkadaşlar

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat güzel çözmezse etkenleri ek tedavi olarak bile denenebilir fakat sana kalmıs
    Hoca var ya çözer deseydin alacaktım ha direkt sen de emin olamayinca miracleı beklemeye kaldi iş napalim artk.Teli falan olsaydi keske arar sorardim Şaka bi yana içeriği var ya acayip zengin kardesim,harbiden kafayı kanlandirici karincalandirici ve besleyici birçok etken var.Bakalim yorumlara göre hareket ediyim artik
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca var ya çözer deseydin alacaktım ha direkt sen de emin olamayinca miracleı beklemeye kaldi iş napalim artk.Teli falan olsaydi keske arar sorardim Şaka bi yana içeriği var ya acayip zengin kardesim,harbiden kafayı kanlandirici karincalandirici ve besleyici birçok etken var.Bakalim yorumlara göre hareket ediyim artik
    Ben ikinci losyonu ortacı saç tonigine yapmıştım içeriğinde alkol varsa çözünür proplem olmaz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ikinci losyonu ortacı saç tonigine yapmıştım içeriğinde alkol varsa çözünür proplem olmaz.
    Onu da gördüm bu watsonssta kardesim, 150 mlsi 25 liraydi dedim yuh ya yine en uygun ve içeriği zengin olan tresan galiba Dogru diyosun kardesim fazla evhama da gerek yok, içinde alkol var sonucta su değil bu çözer bence de. Gidip aliyim bari

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onu da gördüm bu watsonssta kardesim, 150 mlsi 25 liraydi dedim yuh ya yine en uygun ve içeriği zengin olan tresan galiba Dogru diyosun kardesim fazla evhama da gerek yok, içinde alkol var sonucta su değil bu çözer bence de. Gidip aliyim bari
    Çok pahalıymış ben 16 tl ye almıştım 150 mlsını herhalde mağaza farkı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Very very nice! Çok iyiymiş içerik süper fitoöstrojenik ve doğal antiandorojenik bitki özleri kafein ve proc. Olamin varmış. Fiyatı ne kadar bunun bir ara gördüm düşündüm ama inceleyemeden kaynadı gitti arada işte nerde çokluk orda bereket şimdi bunu kullanalım ama sonra yok abi sizin saçlarınızı tresan çıkarmış yolun geri sayılmaz diyecekler... Tresan birde alman firma biliyorum güvenilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim bildiğim tresansa kokusundan başınız döner..... dayanılmaz bir kokusu vardı hatırladığım...

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Very very nice! Çok iyiymiş içerik süper fitoöstrojenik ve doğal antiandorojenik bitki özleri kafein ve proc. Olamin varmış. Fiyatı ne kadar bunun bir ara gördüm düşündüm ama inceleyemeden kaynadı gitti arada işte nerde çokluk orda bereket şimdi bunu kullanalım ama sonra yok abi sizin saçlarınızı tresan çıkarmış yolun geri sayılmaz diyecekler... Tresan birde alman firma biliyorum güvenilir.
    Reis içime şelale serptin direkt alıyorum Sizin saçınızı tresan çıkarmış diyenin hep birlikte alnini karislariz üstad bi tel aç yeterli Ama var ya o bu degil, cok saglam içerik var ve oyle dandik markalar gibi içinde yazilanlarin sadece "aroması"ni koymamislar anasını satiyim, resmen insanin kafa karincalaniyor kaşınıyor, bi de içine antiandrojeni dayadin mı tadindan yenmez
    Reis 330ml si 23 tl, yani 200ml si 13 liraya tekabül ediyor..Bi bakıma garnierdan da elseveden de uygun 200ml bazinda bakarsan..Sen de bi düşün derim Biraz sonra aliyorum, basicam içine aldactonla dutasi vurucam kırbacı

Daha bu saatten sonra da saçları yok şu çıkarmış yok bu salla gitsin. Ulan umut doğdu icimize umut, sizin dandirik oral kullanimlariniz, tarhanalariniz zaten bi halta yaramiyordu senelerdir! Olmazsa da canimiz sagolsun der gider ektiririz, ki buna gerek kalmayacak Allahin izni, reisin vesilesiyle Herkese şifalar...

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim tresansa kokusundan başınız döner..... dayanılmaz bir kokusu vardı hatırladığım...
    şu an kokluyorum, gayet kendimdeyim hocam

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bitkisel içeriği iyi olabilir ama önemli olan taşıyıcılık görevini ne kadar yapabilecek,mesela içinde alkol olsun da hangi alkol olduğunun bi önemi yok mu? Mesela propilenglikol falan var mı? Tam anlamıyorum vehicle meselesinden ama ppg falan önemli diye kalmış aklımda yanlışım varsa düzeltin..

Ayrıca iceriğini hiç incelemedim ama bimlerde falan schwarzkoph'un gliss diye saç spreylerinden var hep görüyorum fiyatları falan da uygun incelemek lazim.Bu tresan nerelerde satiliyor iyi derseniz bi de bunla deneyelim

şu an kokluyorum, gayet kendimdeyim hocam
    nerede satılıyor anıl çok uygun hakkaten ben ketoral azalderm dutas aldactone ve medroxi yada c.a içeren all in one combo krem yapmayı planlıyordum açıkcası. Bir krem ve günde 2 uygulama. Fazla uğraşmadan mükemmel emilimle az dozla kesin sonuç gibi bir planm var. Bakalım buna yapmasamda bunu destek olarak kullanırım ya da bu losyonla yaparım bakalım karar vericem...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon