Sayfa 13/22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
212 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Minoxil Dutasterid Saç Dökülmesinde Yeni Başarı

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuya daha fazla yazmak istemiyordum fakat @özgür hatali bilgiler ile neyi ispatlamaya calisiyorsun gercekten anlamiyorum.

ortaya bir iddia attin ve burada cürütüldü, sonra da olayi kisisellestirip gülücük yazarak beni kücümsediler diyorsun. simdi senin ortaya attigin bu fikirlerin yanlisliklarini özet olarak sana tekrar aciklayayim, iddia ettigin seylerin arkasindaysan sen de bizi ikna edecek sekilde sorularimizi cevaplarsin, yoksa kusura bakma sende "ben farkliyim o nedenle aykiri seyler yazmaliyim" hastaligi bas göstermis, üstelik bunlari yazarken bir cümlede savundugun seyi diger cümlede kendin cürütüyorsun, kisaca sacmaliyorsun yani.

simdi tartismayi baslatan düsüncelerine gelelim,

bu sadece minoxtan kaynakli olabilir diyorsun önce, minox tüy gelisimi saglayabilir fakat bu örnekte baya baya sac olusmus diyoruz fotoda belli yani

grafik paylasiyorsun minoxun maksimum verim zamani 20.haftadir diyorsun, biz de diyoruz ki evet bekleyip görebiliriz ama bu olusum salt minoxun degil.

daha sonra nasil geldiysen finas ve minoxun, bizim losyonda "dutas ve antiandro" dan daha etkili oldugunu sacmaliyorsun, yani resmen sacmalik antiandro ve dutas TIP biliminde cok daha etkili ama nedense "sizin losyonda" etkisiz diyorsun

sonra emilim sizin losyonda olmaz diyorsun, TIP biliminin yillardir kullandigi tedavi yöntemi olan tüm losyon, krem vb. seyleri inkar edecek sekilde sacmaliyorsun yani.

sonra yan etki gördüm diye bir arkadas yaziyor ve sen de "ben demistim sizin losyon sisteme karisiyor" diye zirvaliyorsun. sisteme emilim ile ne kadar karisabilecegini izah ediyoruz sana ama yine konuyu saptiriyorsun.

acikcasi ben senin art niyetli ya da tedavilerimizi kötüleme ve asagilama amacli yazmadigina inaniyorum ama senin problemin maalesef bilgi eksikligi ve "ben farkli olmaliyim aykiri seyler söylemeliyim" takintisindan kaynakli olabilir, bunun psikolojide bir ismi vardi arastirmak lazim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Adriano sende gerçekten "anlayamama" problemi var.. Kendi çıkarım ve yanlış anlamaların sana aittir, benle alakası yoktur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence sen yazdıklarımı hiç düşünme, senin anlayabilmen zor..

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sen yazdıklarımı hiç düşünme, senin anlayabilmen zor..
    niye arkadas sen üstün insan misin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşım sadece tüy oluşumu kendi düşüncen, bazı kişilerde minox'la birkaç ayda muazzam sonuçlar olabiliyor. Birçok kişiden duydum bunu! Ne kadar da inatçı insanlar var!

Gerçekten şu forumda kaybettiğim zamana yazık! Kendi tavsiye losyonlarınıza "toz" kondurmuyorsunuz. Böyle admin moderatörlerin forumuna girmekle ciddi hata yapmışım!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet, adriano senden daha iyi anlıyorum, çünkü buna çalışıyorum. Sen de istesen belki anlarsın ama bazı önyargıların ve başka sebepler bunu engelliyor. Kendince yazdıklarımı çürüttüğünü sanıyorsun..

Arkadaşım sadece tüy oluşumu kendi düşüncen, bazı kişilerde minox'la birkaç ayda muazzam sonuçlar olabiliyor. Birçok kişiden duydum bunu! Ne kadar da inatçı insanlar var!

Gerçekten şu forumda kaybettiğim zamana yazık! Kendi tavsiye losyonlarınıza "toz" kondurmuyorsunuz. Böyle admin moderatörlerin forumuna girmekle ciddi hata yapmışım!
    arkadas sen kendini ne saniyorsun, yani sen gidince yoklugundan ölecek falan miu saniyorsun bizi gercekten sende "üstün insan" sanrilari var git tedavi ol. sen bizi salak mi saniyorsun kafamiza zevkten mi losyon sürüyoruz saniyorsun, ise yaramasa niye ugrasalim hic düsündün mü. ayrica su forumun kisa gecmisinde onlarca yenilik arastirdik olusturduk. sana niye cevap yaziyoruz ki onu da anlamadim.

Evet, adriano senden daha iyi anlıyorum, çünkü buna çalışıyorum. Sen de istesen belki anlarsın ama bazı önyargıların ve başka sebepler bunu engelliyor. Kendince yazdıklarımı çürüttüğünü sanıyorsun..
    tamam daha iyi anliyorsan kur bir forum bizim teknikleri cürüt yolun acik olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas sen kendini ne saniyorsun, yani sen gidince yoklugundan ölecek falan miu saniyorsun bizi gercekten sende "üstün insan" sanrilari var git tedavi ol. sen bizi salak mi saniyorsun kafamiza zevkten mi losyon sürüyoruz saniyorsun, ise yaramasa niye ugrasalim hic düsündün mü. ayrica su forumun kisa gecmisinde onlarca yenilik arastirdik olusturduk. sana niye cevap yaziyoruz ki onu da anlamadim.
    Bana ihtiyacınız mı var dedim ben? Ben hiç de üstün insan değilim, en azından insaflı olduğumu sanıyorum. Kötü davrananlara da anladığı dilden davranırım..

Hiç durma, senin gibi losyonuna toz kondurmayan moderatörün forumunda işim yok bay hüsnizan sahibi iyilik dolu insan..

Nasıl muamele öyle yanıt, iyiye iyi, kötüye de anlayacağı dilden..

Kendi forumunda kendi atını oynatabilirsin..
    istediğini yazıp sonra böyle istediğin atı oynat filan diye konuşmaya utanmıyormusun ? Forum kurduk diye fikrimizi söylemeyecekmiyiz ? Bırak edebiyat yapmayı kimse silmedi banlamadı işine gelmedi kendin basar gidersin sana istediğini verip masum köylü moduna sokmayız şimdi istediğini yaz ya da git her zamanki gibi özgürsün.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 13/22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon