25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Kesim Takvimi ile saçları gürleştirme

Hybrid View

Banned
    arkadaşlar bu sacmalıklarla kendinizi kandırmayın.sacı falanca gün kestirince saç gürleşmez.boş iş bunlar

Alıntı Never Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oldum Olası Şu Burç işlerini Ay'ın hareketlerinin insan üzerindeki etkilerine inanmamışımdır. Hiç mantıklı gelmiyor açıkcası. Bu kesim tarihlerinde kesip sonuç alınacağı.

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sacmalıklarla kendinizi kandırmayın.sacı falanca gün kestirince saç gürleşmez.boş iş bunlar
    Bu iki yoruma sadece gülüp geçiyorum. Kimseyi herhangi birşeye inandırmak gibi bir çaba sarfedecek zamanım yok.

Koskoca okyanusları hareket ettiren gelgit olayları Ayın etkisiyle meydana geliyor. Kadınlardaki Regl dönemleri de aynı şekilde ay döngüsüne bağlı .
    Aradığımız birçok derdin dermanı doğada gizli. Önemli olan araştırmak , denemek ve daha önce deneyimleyenlerin tecrübelerinden faydalanabilecek zeka ustalığına sahip olmak .
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Banned
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iki yoruma sadece gülüp geçiyorum. Kimseyi herhangi birşeye inandırmak gibi bir çaba sarfedecek zamanım yok.

Koskoca okyanusları hareket ettiren gelgit olayları Ayın etkisiyle meydana geliyor. Kadınlardaki Regl dönemleri de aynı şekilde ay döngüsüne bağlı .
    Aradığımız birçok derdin dermanı doğada gizli. Önemli olan araştırmak , denemek ve daha önce deneyimleyenlerin tecrübelerinden faydalanabilecek zeka ustalığına sahip olmak .
    bir çok derman doğada gizli.ama doğa dediği senin burcun yada ay hareketleri falan değildir.doğadaki şifalı bitkilerdir