Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 30 yaşındayım sacim dökülüyor tedavi önerisi olan varmi

iğneli yöntem kalem tekniği lateral slit ile ekim yapılır mikro motor donörle ilgilidir..ayrıca manuel alımda vardır.. üst bölgeyi dökülen kısmı bağlamaz mikromotor ve punch.bu arkadaş noorwod 6 7 derken gizli norwod 6 7 demek istedim çünkü bu saç ne şekil alır ne varlığı hissedilir hayalet saç bi nevi..çok başarılı ekimler var kendi gözümle gördüğüm. ..tecrübelediğim durum ise ekim işini 3 sene araştırdım 2014 de de şakaklara ekim yaptırdım..ve şuan çok memnunum ..sitede ekim düşünenlere yardımcı olurum tüm samimiyetimle..

SaçımınDoktoru Üyesi
    maddi durumunu bilmiyorum ama tedavi oneriyim. Dermoroller al 1 .mm lik sonra miracle hocayla iletisime gec cell losyon ru veya setitprant kullanmaya basla minoxidil de al ama cok kullanma haftada, iki uc kere kullan biotin de kullanabilirsin eczaneden alip sac tellerini kalinlastirir. Bir yilda istadigin saclara kavusursun .
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maddi durumunu bilmiyorum ama tedavi oneriyim. Dermoroller al 1 .mm lik sonra miracle hocayla iletisime gec cell losyon ru veya setitprant kullanmaya basla minoxidil de al ama cok kullanma haftada, iki uc kere kullan biotin de kullanabilirsin eczaneden alip sac tellerini kalinlastirir. Bir yilda istadigin saclara kavusursun .
    Cell ile seti kullanmayı düşünüyorum elimde minoxil Forte var 3 kutu bunu da tedaviye katmalimiyim sizce 1 yıl uygulayip duruma bakacağım inşallah güzel sonuç alırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Pegas33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell ile seti kullanmayý düþünüyorum elimde minoxil Forte var 3 kutu bunu da tedaviye katmalimiyim sizce 1 yýl uygulayip duruma bakacaðým inþallah güzel sonuç alýrým
    dokulme tipi hizli sonuc alicak tipte minoxidili ara sira kullan dedigim gibi haftada iki uc kere kullan koklerin aktiflesmesi icin ana tedavi olmayacak 1 sene yazdim ama ru ve setiyle cok daha hizli sonuc alirsin bide benim uyguladigim sogan suyu kuru var dogal yontem tedavine eklemek istersen bir adet soganin dis kabugunu soyup alti yedi parcaya ayir icinefe yedi sekiz tane karanfil at hem kokuyu onluyor hemde saca faydali on bes dakika kaynattiktan sonra suz suyu kalsin bunuda haftada iki uc kere kafana sur ve strecle kapat bir saat bekle ve yika. Bir ayi geciyor ben fayda gormeye basladim diyebilirim. Dokulmeyi kesti bunun haricinde kafana masaj da yap kanlanma artsin . Bes alti ayda tedavi sonucu alir burda paylasirsin bizlere umut verir . Tedavide duzenli ve bikmadan devam et haberdar edersin gelismelerden
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 yaşındayım son 3 4 yıldır dökülme başladı son 1 senedir çok ilerledi 1 sene önce 2 3 ay minoksil kullandım çarpıntı ve baş ağrısı yaptı ve eroksiyon sorunu yaşadım ve bıraktım aslında baya bir toparlanmisti bırakınca aşırı dökülme yaşadım ne önerirsiniz en mantıklı yöntem nedir yardimci olursaniz sevinirim url=https://hizliresim.com/R0Wo91][/url]
    Bu saça ekim kesinlikle yaptırma hoş durmaz var olan saçlarında telef olur

Yeni Üye
    Mınoxıl ın cınsellık konusunda bısey yapması soz konusu degıl. Klasık dıger kullanıcıların ınternet yorumlarını okuyup psıkolojık olarak etkılenmıssınız. Ama bos donmesını cok nadır bır kısıma yapabılır o talıhsız kısılerdensınız diyelım.

Yeni Üye
    Arkadaslar bir sene kadar once 1 ay seti ve cell uygulayip birakmak zorunda kaldigim tedavime bu ay itibari ile sabah cell aksam bir gun ru bir gun seti seklinde basladim burdan ayda bir fotograf atarak devam edecegim bunlara ek tedavime eklemem gereken bir sey varmi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Duzgun bir tedavi ile kurtarilabilcek bir sac

Hocam siz bildiğin kelleşmişsiniz. Geçmiş olsun. Bir doktora görünmenizde fayda var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmadı şuan iyi saçlarım ..ya çok klişe laflar var diğer dökülenler olursa kötü diye falan yok öyle birşey dostum plastik cerrah da ona göre plan yapıyor dökülürse ikinci ekim olur ..abartmamak lazım donör iyise olur
    Arkadaslar bir sene kadar once 1 ay seti ve cell uygulayip birakmak zorunda kaldigim tedavime bu ay itibari ile sabah cell aksam bir gun ru bir gun seti seklinde basladim burdan ayda bir fotograf atarak devam edecegim bunlara ek tedavime eklemem gereken bir sey varmi
    1 sene seti ve cell'den sonuc almadiginiz icin mi biraktiniz?
    Zorunlu biraktim derken maddi olarak sikistiniz anlamadim

Sayfa 3/3 İlkİlk 123