3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: - 18 tedavim ( uzun uğraşlar sonucu )

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır

- 18 tedavim ( uzun uğraşlar sonucu )

Arkadaşlar 1.5 yıldır siteyi takip ediyorum ve -18 olan tüm tedavileri denedim.
    Bir çoğu etkiliydi ama çöp olan bir çok tedavide gördüm. Sonunda kendime bir tedavi çektim.

Tedavime gelecek ay başlamak istiyorum. (Maddi olarak tuzlu olduğundan gelecek ay )

1- Medobiyotin (H Vitamini) 5Mg
    2- Ön çizgi için Azalderm krem. (Sabah - Akşam) Bir mercimek tanesini yayıyorum.
    3- Challenge losyon
    4- 1 Tam arginine kutusuna 1/2 kuvvetinde Miracle losyon. (Sadece sabah 4 Fıst)
    ** Challenge in saç çıkışını hızlandırması için kullanacağım. Yeterli çıkışı aldıktan sonra bırakacağım ***
    5- Nane - Yeşil çay karışımı (Oral) (2 günde bir)
    6- Omega3 Kapsül
    7- Bepanten, Evigen, Bemix + Badem yağı Karışımı (3 Haftada 1)
    8- Dermaroller ( Haftada 1-2)

Sitede yeni olan -18 arkadaşlarım için bu tedaviyi tavsiye ederim.
    Miracle yi saçları yeterli gürlüğe ulaştığında bırakabilirler ve diğer tedavileri aksatmadan kullanırlarsa saçları yaşıtlarından çok daha iyi olabilir.

Saçlarımı gençliğimin bu zamanlarında gürleştirmek ve korumak istiyorum.
    Miracle yi tutumlu ve dikkatli kullanacağımdan bir yan etkiyle karşılaşmayı beklemiyorum.

Azalderm bazılarında ilk başlarda dökülme yaratıyor. 7 aydır kullanıyorum. İlk hafta az biraz dökülme oldu ama hafta bitmeden ön çizgimden çıkan yeni tüy formundaki saçları gördüğümde yüzümde büyük bir gülümseme oluştu. Sorun şu ki tüyleri saç formuna dönüştürmekte başarısız. Bazı zamanlar daha çok, daha iyi mantığıyla gittim ve zarara uğradığım oldu. Dikkatli kullanılmalı ve doz aşımı yapılmamalı.

Ne kadar erken başlanırsa ve bilinçli olunursa o kadar fayda sağlarsınız.
    Tedavinizde başarılar dilerim. Umarım bende iyi sonuç alırım.
    Tavsiye, öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum...
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermaroller'i nerden aldın? bunu kendimiz veya güzellik salonuna yaptırmamız sence farkeder mi?

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Dermaroller'i henüz satın almadım ama internetten satın alacağım. Haftada 1-2 defa güzellik salonuna gidip bu kadar basit bir şey için para ödemek gereksiz bence. Üstelik eğer doğru sterilizasyonu sağlayabiliyorsanız kendinizin yapması daha sağlıklı bence.
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.