Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Alnımdaki iyileşmeyen yara, bu alet ile geçer mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    yalnız yüzüm için aldıgım iğne 1mm, bide göz altı için 0.5mm

krem surmek ıcın 1mm fazla gelmesin? 1mm ıle dermastampı yapınca bu yukarıda yazdıgım tarzda kremlerı surmem uygunmudur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermarolleri hfda 2-3 uygula madecassol krem ve differin jel al birini sabah oburunu aksam sur yara yerlerine dogal tedavi olarak da kantaron yagi alabilirsin fakat kremle jeli surdukten sonra dısarı cıkma gunese hassasiyet yaratıyor dikkat et

SaçımınDoktoru Üyesi
    tamam hocam sagol da. 1mm uygunmudur sence

mesela 0.25mm bile varmış, ama cilde nerdeyse batmıyomus bile

şimdi 1mm batırınca ve kremleri sürünce, yan etki falan gormiyim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermarollerin tipleri hakkında cok bir bilgim yok ama lezyonlu bolgeye en kucuk mm'lik le yap 0,25 mm iyi cunku orası tam saglıklı deri degil 0,25 mm ve 0,5 mm lik olsun elinde saglıklı bolgelere daha büyük mm kullanabilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    0.25mm yoktu alırken. göz altı-burun için falan 0.50 aldım. saç ve yüz için 1mm aldım

şimdi kuşku oluştu kafamda. biyerden 0.25mm bulup alsam mı, veya 0.50 mi yapsam o yara izlerine sonrada krem?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Galaxy13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.25mm yoktu alırken. göz altı-burun için falan 0.50 aldım. saç ve yüz için 1mm aldım

şimdi kuşku oluştu kafamda. biyerden 0.25mm bulup alsam mı, veya 0.50 mi yapsam o yara izlerine sonrada krem?
    2 tane aldıysanız daha almayın 0,5le deneyin

SaçımınDoktoru Üyesi
    cildiyeciden geçmeyen yara için krem istedim, hatta googleden buldugum bu krem olur mu dedim. yani bu olur ama devlet ödemiyor bunu dedi. bu yüzden sadece saç kıran için bi krem yazdı okadar
    yara için kremimi kendim alacagım anlayacagınız baya pahalı, contractubex adı

bu kremi dermaroller iğneden sonra kullanımmı dedim, öyle iğne falan yapma her gördügüne inanma dedi. neden böyle dedi bilmiyorum

saç kıran için ise sadbe alacagım siz de tavsiye edermisiniz dedim. bana 1 tane krem yazdı. ben oysaki sadbe baslayacaktım ki bunuda devlet odemıyor heralde ve pahalı baya da. bana verdiği kremin adı saç ve sakal kıran için advantan krem?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cilt izi icin kantaron yağı + o dediginiz kremi uygulayabilirsiniz dermaroller uygulamayın simdilik sac kırana steroidli kremlerde iyi gelior advantan öyle

Sayfa 2/2 İlkİlk 12