Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
41 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Kirkland minoxil tedavim

Ben Kirkland Minox almayı düşünüyorum. https://monsterhotdeals.com/?gclid=C...IaAm8IEALw_wcB bu sitede veya amazonda fiyatı oldukça düşük olmasına rağmen ülkemizde inanılmaz hatta akılalmaz fiyatlara satılıyor. Ölelim bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Fiyatına baktım çok iyiymiş, umarım sahte değildir, siz alın tecrübelerinizi burda paylaşın bende almak istiyorum. Kargo süreci, fiyat, ve kullandiginizdaki farklılıkları burada paylasirsaniz hepimize faydası olur.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bildiğim kadarıyla kirkland amerikadaki costco marketler zincirinin jenerik markası ürünleri kaliteli diye biliyorum yine de araştırın amerikada çok kullanan kesin vardır
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Bu ürünü bir şekilde getirebilirsek iyi olacak ama gümrükten geçemiyormuş. Yok mu acaba kimse bu losyondan alan veya getirten...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı AnonymousEnvoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü bir şekilde getirebilirsek iyi olacak ama gümrükten geçemiyormuş. Yok mu acaba kimse bu losyondan alan veya getirten...
    Nasıl gümrükten geçemiyor ? Arkadaşım valizde getiremez mi abd den
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl gümrükten geçemiyor ? Arkadaşım valizde getiremez mi abd den
    Arkadaşının valizde getirmesinde bir sakıncası olmaz. Gümrükten geçememeden kastedilen, sipariş ile getirtilmesi durumudur. En son 22 euroya kadar olan tutarlarda gümrük vergisine dahil olunmuyordu fakat bu sene bu rakam daha da aşağı çekilmiş olabilir. Tabi gümrük vergisi tutarını ödediğiniz takdirde, istediğiniz her yasal ürünü satın alabilirsiniz.

hiç kimse bu üründen fayda gördüm yazmamiş buda mı şehir efsanesi

Kirkland foam ve rogaine foam arasindaki fark nedir neden biri ucuz diğeri pahali

hocam bende kırkland aldım elime sıkınca köpük hemen suya dönüşüyor normal mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Elini soğuk suyla yıkayıp kurulayıp uygulama yapabilirsin. Köpük formu vücut ısısını görünce hemen sıvılaşır.
    Alternatif olarak dolapta soğutacağın bir şeyin üzerine sıkıp ( tabak gibi örneğin) oradan parmağınla da alıp alıp sürebilirsin.

Ben ilk bahsettiğim yöntemi kullanıyorum.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon